Kapat
Kocaeli Öncü
Kocaeli Öncü
Kocaeli Öncü
Akalın:UKM servisçilerin sorunlarını bir an önce çözmeli
Akalın:UKM servisçilerin sorunlarını bir an önce çözmeli
Gebze Servisçiler Dernek Başkanı (GETAP) Erol Akalın okulların açılmasıyla birlikte servisçilerin sorunlarının hala çözülmediğini, bundan hem servisçi esnafının hem de öğrencilerin mağdur olacağını belirterek, İstanbul ve Kocaeli UKM’nin sorunları acil...
10 Eylül 2013 15:08
Font1 Font2 Font3 Font4

Gebze Servisçiler Dernek Başkanı (GETAP) Erol Akalın okulların açılmasıyla birlikte servisçilerin sorunlarının hala çözülmediğini, bundan hem servisçi esnafının hem de öğrencilerin mağdur olacağını belirterek, İstanbul ve Kocaeli UKM’nin sorunları acil olarak çözmesi gerektiğini söyledi.

Akalın, “Okulların açılması ile birlikte yoğun olan trafik daha yoğun ve kalabalık olacak. Servis öğrenci taşımacılığı yapan firmaların şoförlerinin, dikkatli olması gerekir. Servise çıkacak araçların tüm belgeleri yanında olmalıdır.

Şu an P Plakalara istanbul UKM yol belgesi vermiyor. 34 plakaya da Kocaeli UKM yol belgesi vermiyor. Okullar açılmadan bir an önce İstanbul UKM ile Kocaeli UKM bu sorunu çözmelidirler.

Yoksa hem esnaf, her ögrenciler mağdur olacak. Bir an önce yetkililer bu işe çözüm bulmalı. Aksi halde İstanbul’dan ve Kocaeli’den gelen ögrenci servisleri mağdur olur. Bu da trafikte kaosa sebep olur” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yukarı Geri Ana Sayfa