Kapat
Kocaeli Öncü
Kocaeli Öncü
Kocaeli Öncü
Cinayet sanığı eşcinsel çıktı
Cinayet sanığı eşcinsel çıktı
Kocaeli Emniyet müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu dedektifleri, Gebze Osman yılmaz Mahallesi 620 nci Sokak’ta 4 Nisan 2012 tarihinde işlenen cinayetin failini titiz çalışma sonucu ortaya çıkarttı. Sanığın, genellikle kadın...
4 Mayıs 2012 11:15
Font1 Font2 Font3 Font4

Kocaeli Emniyet müdürlüğü Asayiş Şubesi Cinayet Bürosu dedektifleri, Gebze Osman yılmaz Mahallesi 620 nci Sokak’ta 4 Nisan 2012 tarihinde işlenen cinayetin failini titiz çalışma sonucu ortaya çıkarttı.

Sanığın, genellikle kadın giysileri ile dolaşan bir eşcinsel olduğu anlaşıldı.

 

EVDE ÖLÜ BULUNMUŞTU

Gebze Osman Yılmaz mahallesi 620 nci sokakta oturan, yalnız yaşadığı bilinen İbrahim Çankaya (56) isimli şahıs 4 Nisan 2012 tarihinde evinde vücuduna aldığı 5-6 bıçak yarası ile öldürülmüş olarak bulunmuştu. Görgü tanıklarının ifadesine göre, İbrahim Çankaya, son kez 2 Nisan günü akşamı, yanında bir kadın ile evine girerken görülmüştü. Daha sonra iki gün ortalıkta görünmeyen Çankaya’yı merak eden oğlu, evde ölü bulmuştu.

 

KADIN DEĞİL, TRAVESTİ

Cinayeti araştırmaya başlayan polis, evde kadın giysileri ve peruk buldu. İbrahim Çankaya’nın eve getirdiği kişinin, bir kadın değil, travesti olduğu anlaşılmıştı. Katil, eve girdikten sonra peruğunu, kadın giysilerini çıkartmış, muhtemelen anlaşmazlık üzaerine cinayeti işleyip, panik halinde evden uzaklaşmıştı. Polis, Gebze bölgesindeki bilinen bütün travestileri gözaltına aldı. Bölgedeki güvenlik kamerası görüntüleri de incelendi. Gebze’de yaşayan Uğur K.(38) isimli travesti, dün cinayet suçlamasıyla adalete teslim edildi. Uğur K.’nin 80 TL karşılığı erkeklerle birlikte olduğu ortaya çıktı. Sanık, suçlamaları kabul etmedi. Ancak Çankaya’nın oturduğu sitenin güvenlik görevlisi de sanığı teşhis etti. (Ayşegül kalaycı Arslan)

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yukarı Geri Ana Sayfa