banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
19 Mayıs 2019 Pazar

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda ulaşım ücretsiz

Çayırova Belediyesi, Yıldız Akademi projesine dolu dizgin devam ediyor

Çayırova Belediyesi, Yıldız Akademi projesine dolu dizgin devam ediyor

30 Eylül 2018 Pazar 20:02
Çayırova Belediyesi, Yıldız Akademi projesine dolu dizgin devam ediyor


Eğitime yaptığı destekler ve gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Çayırova Belediyesi, Bilgievleri bünyesinde geçen yıl başlatmış olduğu Yıldız Akademi eğitim programını bu yıl da sürdürüyor.  Yıldız Akademi projesi, Çayırova Belediyesi'nin bir diğer genç liderlik projesi olan hedef gelecek projesine de altyapı teşkil ettiğinden oldukça önem arzediyor. 

Bilindiği gibi kurum, uyguladığı hedef gelecek liderlik programıyla, lise 2. sınıftan itibaren üniversite sürecini de kapsayan Çayırova gençliğine yönelik  uzun vadeli ve sürdürülebilir projeyi çok önemsiyor ve bu konuda önemli yatırımlar yapıyor. Yıldız Akademi’ye seçilen ve oradan yetişen 8. sınıf öğrencilerinin hedef gelecek kadrosunun da potansiyel adayları olması öngörülüyor.

50 ÖĞRENCİ 2018-2019 EĞİTİM DÖNEMİNDE ÜCRETSİZ EĞİTİM PROGRAMINA KATILACAK
Okul öncesinden üniversiteye kadar olan eğitim maratonunda her zaman öğrencilerin yanlarında olan ve onlar için her geçen gün farklı projeler geliştiren Çayırova Belediyesi, ilçede her geçen yıl başarı çıtasını ileriye taşıyarak, ilçe sınırları içinde bulunan okullarda başarı oranını arttırmak için yeni çalışmalara imza atıyor.

Bu kapsamda ilçe sınırları içerisinde 8’ci sınıfa geçen öğrencilerine yönelik bir proje geliştiren Çayırova Belediyesi, 9 mahallede bulunan bilgievlerinde 8. Sınıf öğrencilerine yönelik LGS hazırlık sınavı gerçekleştirdi. Yaklaşık 1000 öğrencinin katıldığı sınavda dereceye giren 50 öğrenci ile Yıldız Akademi eğitim sınıfı oluşturan belediye, 2018-2019 eğitim yılı boyunca bu öğrencilerle çeşitli eğitim faaliyeti düzenleyecek.

Liseye geçiş sınavı öncesi uzman eğitim kadrolarıyla Yıldız Akademi eğitim sınıflarında ücretsiz kurs hizmeti görecek olan öğrenciler yıl boyunca çeşitli seminer, konferans ve gezilere katılarak dolu dolu bir eğitim yılı geçirecekler.  

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV