banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
18 Temmuz 2019 Perşembe

Yenikent'te okul kayıtları başladı, nüfus arttı

GTÜ'de Girişimci Fikirler Dijital Çözümler

GTÜ'de Girişimci Fikirler Dijital Çözümler

02 Mayıs 2017 Salı 13:44
 GTÜ'de Girişimci Fikirler Dijital Çözümler


Gebze Teknik Üniversitesi (GTÜ) olarak daha güzel bir geleceği birlikte inşa etmek amacıyla Türkiye’nin öncü sanayicilerini, sektörlerinde fark yaratan girişimcilerini ve geleceğin potansiyel girişimci öğrencilerini buluşturacak 'Gebze Teknik Üniversitesi Girişimcilik Zirvesi' 3 – 4 Mayıs 2017 tarihlerinde 'Girişimci Fikirler Dijital Çözümler' sloganıyla Ramada Plaza İstanbul Asia Airport Otel’de 3. kez düzenlenecek.

GTÜ tarafından yapılan açıklamada, "GTÜ Girişimcilik Zirvesi’nin temel hedefi; girişimciliğin küresel gelişimine yön veren fikir liderlerini, bölge sanayicileri ve öğrenciler ile bir araya getirerek, girişimciliği desteklemek, başarı hikâyelerini yaymak, küresel girişimcilik vizyonunun gelişmesini sağlamak ve ideal iş ortamını oluşturmak için işbirliklerine zemin hazırlamaktır.

Zirve; girişimcilik konusunda öncü iş adamlarının, sanayicilerin ve akademisyenlerin deneyimlerini, değerli katılımcılarla paylaştıkları beş oturumdan oluşacaktır. Ülkemizin genç girişimci potansiyelini nicelik ve nitelik bakımından geliştirmeyi hedefleyen oturumlar, üniversite ve iş dünyası arasında bir sinerji oluşturmanın yanı sıra yatırımcılar ve sanayiciler için yaratıcı ve dinamik genç girişimcilere ulaşma fırsatı yaratacaktır" denildi. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV