banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
16 Aralık 2018 Pazar

Altun'dan kınama

Karikatür Yarışması'nda son başvuru 2 Nisan

Karikatür Yarışması'nda son başvuru 2 Nisan

04 Mart 2018 Pazar 21:38
Karikatür Yarışması'nda son başvuru 2 Nisan


Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 2.si düzenlenecek Bilge Şehir Kocaeli Karikatür Yarışması'nın 'Çocuk ve Dijital Bağımlılık' temalı karikatür yarışmasında başvurular 02 Nisanda sona eriyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 2.si düzenlenecek Bilge Şehir Kocaeli Karikatür Yarışmasının konusu 'Çocuk ve Dijital Bağımlılık' çocuklar ve dijital bağımlılık temasında karikatürlerin katıldığı yarışmanın son başvuru tarihi 02 Nisan. http://www.kocaelicartoon.com adresinden bilgi edinilip ve başvuru yapılabilen yarışmanın 1.’lik ödülü 15 bin TL, 2.’lik ödülü 10. Bin TL, 3.’lük ödülü 5 bin TL 2 bin 500 TL teşvik ödülü ayrıca 5 kişiye 1.500 TL başarı ödülü bulunuyor.

ÇOCUK VE DİJİTAL BAĞIMLILIK

Günümüz toplumunda çocuklardaki bilgisayar ve tabletlerde oyunlar, sosyal medya bağımlılığı gibi konulara dikkat çekmek, çocukları iletişimden ve birbiriyle oyun oynamak yerine asosyalleştirerek bağımlı hale getiren bir problem konusunda, farkındalık oluşturarak dikkatleri bu noktaya çekmek amaçlanıyor. 2. Uluslararası Bilge Şehir Kocaeli Karikatür Yarışmasında, "Çocuk ve Dijital Bağımlılık" konusunda karikatüristler tarafından özgün kavramlar ve konuları zenginleştirici bir perspektifle işlenmiş karikatürlerin yarışmaya katılması bekleniyor.

PROFESYONEL VE AMATÖR KARİKATÜRİSTLER

2. Uluslararası Bilge Şehir Kocaeli Karikatür Yarışmasının jürisinde, ünlü karikatüristler, Andrey Popov, Sryran Caferli, Saadet Demir Yalçın, Murat Yılmaz ve Ahmet Altay Bulunuyor. Yarışmaya ön kayıt için katılımcılar üyelik formuyla birlikte eserlerini posta yoluyla ya da jpeg formatında en fazla 200 dpi, bir de eser için 5 MB'a geçmeyecek şekilde kocaelicartoon@gmail.com adresine e-posta ile göndererek katılabiliyor. Dünyanın dört bir yanından profesyonel ve amatör karikatüristlerine açık Bilge Şehir Kocaeli Uluslararası Karikatür Yarışmaları ödül töreni 21-23 Nisan 2018 tarihleri ​​arasında Kocaeli'nde yapılacak. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV