banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
24 Haziran 2019 Pazartesi

Hünkar Çayırı’nda şampiyon Ali Gürbüz

Türkiye Finans'ın Körfez Şubesi açıldı

Türkiye Finans'ın Körfez Şubesi açıldı

20 Aralık 2018 Perşembe 15:02
 Türkiye Finans'ın Körfez Şubesi açıldı


Türkiye
Finans, Kocaeli Körfez’deki yeni şubesinin açılışını gerçekleştirdi.

Hayata Katılım Bankası stratejisi ile büyümesini sürdüren Türkiye Finans, Kocaeli Körfez’de hizmete soktuğu yeni şubesinin açılışını Kocaeli il protokolü ile gerçekleştirdi.
 
Törenle yapılan şube açılışına Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz ve Kocaeli kamu kuruluşlarından temsilciler de katıldı. Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez İlçe Müftüsü Sabri Bağcı, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yahya Öztürk açılışa katılan isimler arasındaydı. 

Kocaeli Körfez’deki şubesi ile Türkiye Finans, ülke genelinde toplam 66 ilde, 304 şubeye ulaştı. Hayata Katılım Bankası stratejisi ile kurum kimliğini yenileyen Türkiye Finans, bu stratejiyi yeni şubeler, yenilikçi ürün ve hizmetlerle destekliyor. 

Kasım sonu itibarıyla tüm Türkiye’deki şube sayısını 302’ye çıkaran Türkiye Finans’ın, Kocaeli Körfez’deki şubesi ile Türkiye genelindeki şube sayısı 304 oldu. 20 Aralık tarihinde törenle yapılan açılışa Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz ve Kocaeli il protokolünden temsilciler katıldı.

Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez İlçe Müftüsü Sabri Bağcı, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yahya Öztürk açılışa katılan isimler arasında yer aldı.
 
Türkiye Finans, yılsonuna kadar perakende şube ağına tüm Türkiye genelinde 2 yeni şube daha eklemeyi planlıyor.

Açılışta konuşma yapan Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz şunları söyledi: 

Şubelerimizi dağıtım ağımızın en önemli kanallarından biri olarak görüyoruz. Bu nedenle 2018 sonuna kadar şubeleşmeye devam edeceğiz. Yılsonuna kadar ülkemizin dört bir yanında açtığımız şubeler ile daha fazla noktada müşterilerimize hizmet verip, iş ağımızı büyüteceğiz. Yurtiçinde portföy kalitemizden ödün vermeden pazar payımızı artırmayı; inovatif ürün ve hizmetlerle, iyi yetişmiş insan kaynağımızla ve yeni şubeler ile mükemmel müşteri deneyimi sağlayarak hedeflerimize ulaşmayı planlıyoruz.

Yeni dönemde Hayata Katılım Bankası stratejisini benimseyen Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren ve onların hayatlarını kolaylaştıran yenilikçi ürünleriyle hizmet vermeye devam edecek.  

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV