banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
23 Eylül 2019 Pazartesi

Büyükgöz: Sağlık birimlerinin yeri meydan olacak

EZBER BOZAN YALITIM İZOPOİNT

18 Mayıs 2017, 13:17
EZBER BOZAN YALITIM İZOPOİNT

İnşaat
sekterünün adeta nöbetçi eczanesi haline gelen izopoint sonyıllarda yalıtım malzemelerinde yaygın olarak kullanılan Perlit madeni inşaat sektörüne damgasını vurdu.
Bina yapımında teras çatı iç cephe dış cephe ve zemin de kullanılan perlitli yalıtım markası İZOPOİNT ile ek  malzemeye gerek kalmadan binalar temelden izole edilir yangın, ses, ısı ve su itici oluşu, ıslak zeminde fayans altında kesinlikle su geçirmez, nem, kararma yapmaz. 

İZOPOİNT aynı zamanda binanızın statik ağırlığını düşüren perlit içerikli yapı malzemesi ömür boyu kullanım garantisiyle hem inşaat sektöründe hem hane sakinlerine avantaj sağlıyor. 
İZOPOİNT yalıtım sistemleri yüksek avantaj sağlayan perlit madenini sıva ve teras yalıtımı olarak maliyetleri yüzde 50 azaltacak ve enerji verimliliğini yüzde 50 arttıracak ürünleri ile inşaat sektöründe zirveye çıktı.
İZOPOİNT yalıtım sıvası adı altında sektöre sunulan ürünler eski ve yeni binalarda kullanılabilme olanağı ile  A1 sınıfı yanmaz özelliği sahip olup, 1500 derece sıcağa dayanır. Isıya 4 saat boyunca dayanabilen İZOPOİNT yalıtım malzemesi olası bir yangında binayı ayakta tutan demirin yumuşamasını engeller. Muhtemel bir yıkımı engeller. 
Diğer kanserojen içeren ürünlerin ömrünün yok denecek kadar az ve milli sermaye düşmanı olgunu unutmayalım.
İZOPOİNT nefes alma özelliğiyle sağlıklı bir ürün. Aile sera gazı olan evlerde akciğer ve koah, Amfizem ve kronik bronşiti kapsayan bir hastalık gurubudur. Kronik obstrüktif akciğer hastalığı uzmanlara göre dünyada en sık ölüme yol açan dördüncü hastalıktır.
Bu sebeple binalarınızı kanserojen içeren, nefes almasını önleyen ürünlerden koruyunuz. Perlitli ürünler tercih ediniz. 
Bunun için öncelikle kurumlarımızdan başlak gerekir. Denetim ve yerinde inceleme yapılarak ülkemizi, milli sermayemizi ve yerli ürünümüz sağlıklı yalıtım malzemesi İzopoint'i tavsiye edelim, kullanalım..

www.izopoint.com.tr 
08505775219 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV