banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
20 Şubat 2019 Çarşamba

CHP Gebze meclis üyesi adayları belli oldu

Arslan: 1 Mayıs'ı bu yıl Adana'da kutlayacağız

Arslan: 1 Mayıs'ı bu yıl Adana'da kutlayacağız

11 Nisan 2018 Çarşamba 12:57
Arslan: 1 Mayıs'ı bu yıl Adana'da kutlayacağız


HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, "HAK-İŞ olarak, 1 Mayıs’ı bu yıl kitlesel biçimde Adana'da kutlayacağız. Adana başta olmak üzere 81 ilde 1 Mayıs'ı taleplerimizi ilettiğimiz bir gün olarak kutlayacağız" dedi.
 
HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, HAK-İŞ Konfederasyonu Yönetim Kurulu’nun 2018 yılında 1 Mayıs'ı Adana'da kutlama kararı aldığını hatırlatarak şu değerlendirmelerde bulundu:
 
HAK-İŞ Konfederasyonu Yönetim Kurulu olarak, her yıl ayrı bir ilde 1 Mayıs kutlama kararı çerçevesinde bu yıl 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü kutlamalarını Adana İstasyon Meydanı’nda gerçekleştirme kararı almış bulunmaktayız.

HAK-İŞ olarak bu yıl, işçi hareketi, Türkiye ekonomisi ve sanayisi açısından önemli bir şehrimiz olan Adana’da, daha önce 2017 yılında Erzurum, 2016 yılında Sakarya, 2015 yılında Konya, 2014 yılında Kayseri, 2013 yılında Karabük ve 2012 yılında Ankara, 2010 ve 2011 yıllarında İstanbul Taksim’de yaptığımız gibi emekçilerin yoğun katılımıyla tarihi bir 1 Mayıs kutlaması gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

HAK-İŞ Konfederasyonu olarak, 1 Mayıs’ı ideolojik kavgaların olduğu bir günden coşkularla, halaylarla kutlanan bir güne taşımayı başardık. Biz, Türkiye’nin bütün meydanlarını 1 Mayıs Meydanı olarak görüyoruz. 1 Mayısı yalnızca bir alana indirgeyerek, tek bir meydanı kutsamayı kabul etmediğimizi hep vurguladık.

HAK-İŞ olarak bu yıl 1 Mayıs’ı coşkuyla, barış ve kardeşlik türküleriyle Adana’da kutlayacağız. O gün hep birlikte alanlarda olacağız. Türkiye’ye yakışır bir 1 Mayıs’ı Türkiye’ye ve dünyaya armağan edeceğiz.

 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV