banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
25 Nisan 2019 Perşembe

Büyükgöz: Gebze Belediyesi’nin 366 milyon lira borcu var

Başkan Demirci 'Hedef Gelecek' öğrenci ve velileriyle buluştu

Başkan Demirci 'Hedef Gelecek' öğrenci ve velileriyle buluştu

26 Ekim 2018 Cuma 15:53
 Başkan Demirci 'Hedef Gelecek' öğrenci ve velileriyle buluştu

Çayırova Belediyesi tarafından 3 yıldır başarılı bir şekilde yürütülen ve öğrenciler üzerinde eğitim, kültür, sanat ve spor alanlarında olumlu gelişmeler bırakan, öğrencilerin her yönüyle gelişimlerine destek olan 'Hedef Gelecek' projesi bu yılda kendini yenileyerek devam ediyor. 

Üçüncü yılında yeni öğrencilerle birlikte 75 kişi sayısına ulaşan projeyi değerlendirmek ve gelinen nokta da artısı ve eksisi ile proje hakkında hasbihal etmek için öğrencilerle bir araya gelen Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, tüm öğrencilerle tek tek ilgilendi.
 
DEMİRCİ: EĞİTİM ÖNCELİĞİMİZ

Çayırova Belediyesi Sosyal Tesislerinde gerçekleşen toplantıda öğrenci ve veliler ile bir süre sohbet eden Başkan Demirci, Hedef Gelecek projesi hakkında bilgilendirme yaparak velilerin proje hakkında sorularını yanıtladı. İlçe Milli eğitim Müdürü Azmi Tunç ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Malkoç'un da katıldığı toplantıda 4,5 yılda eğitimden sağlığa, ulaşımdan çevreye, alt yapıdan üst yapıya kadar bir çok alanda hizmet verdiklerini belirten Demirci, gençlik projelerinin en önemli adımı olan Hedef Gelecek projesiyle geleceğin önemli bireylerini ve bu alanda çalışmalarının yeniliklerle devam edeceğini söyledi. 

DEMİRCİ, PROJE İÇERİĞİ ÇOK GÜÇLÜ VE UZUN ANALİZLER SONUCU HAZIRLANDI

Her aşamasını bizzat takip ettiğinin altını çizen Demirci şunları söyledi:

Göreve başladığımız süre içerisinde ilçeye dev yatırımlar yaptık. Yaptığımız hizmetler ile adeta çayırova’nın çehresini değiştirdik. Bunların yanı sıra eğitim her zaman önceliğimiz oldu. Yaptığımız Anne-Çocuk Kulüpleri, Bilgievleri ve Gençlik Merkezleriyle okul öncesinden üniversiteye kadar her zaman çocuklarımızın ve gençlerimizin yanında olduk. 

Geleceğin Çayırova’sını inşa ederken bir yandan da geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın yarınlara en iyi şekilde hazırlanmaları için 'Yıldız Akademi ve Hedef Gelecek' projelerini her yıl ileriye taşıyarak eksikliklerimizi giderdik ve geleceğin belediye başkanlarını, valilerini, iş adamlarını, sanatçı ve siyasetçilerini yetiştirmek için akademik çalışmalarımız oldu. 

Projeye katılan öğrencilerimiz gelecekte ne olmak istediklerine elbette kendileri karar verecekler, biz onlara istedikleri alanlarda destek olmak için daha çok çalışacağız. Gençlere, yapılan yatırımı geleceğe yapılan yatırım olarak görüyoruz. İçeriği çok güçlü ve uzun analizlerle hazırlık süreci geçiren projeyle katkı sunduğumuz gençlerimizi, en seçkin makamlarda, mevkilerde, vatana millete faydalı parmakla gösterilen bireyler olarak yetiştirmek en büyük hedefimiz.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV