banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
26 Mayıs 2019 Pazar

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı'na Ellibeş getirildi

Başkan Karaosmanoğlu ve Demirci'den yatırım turu

Başkan Karaosmanoğlu ve Demirci'den yatırım turu

07 Ekim 2018 Pazar 22:29
Başkan Karaosmanoğlu ve Demirci'den yatırım turu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci eşliğinde ilçedeki yatırımlar ve projeleri inceleyerek, öğrencilerle buluştu.

4K PROJELERİ ÇAYIROVA’NIN DEĞERİDİR

Çayırova’daki programları kapsamında hem Büyükşehir hem de Çayırova Belediyesi’nin yatırımlarını değerlendiren Karaosmanoğlu, 4K ile formüle edilen Kent Park, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi, Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi ve kısa bir süre sonra temeli atılacak olan Kent Meydanı projelerine ise ayrı bir önem verdi.

EĞİTİM, SPOR, SANAT, SOSYAL VE KÜLTÜREL ALANLARI BARINDIRAN DEV PROJELER

Çayırova Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kent Park, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi, Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezinde verilen faaliyetler hakkında başkan Demirci’den bilgiler alan Karaosmanoğlu, projelerin eğitim, spor, sanat, sosyal ve kültürel açıdan yerinde bir çalışma olduğunu ve bu anlamda başkan Demirci’yi tebrik ettiğini söyledi. 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE ÖNEMLİ YATIRIMLARA İMZA ATTIK

Bu üç projeye ayrı bir önem veren Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, inceleme gezisinin büyük bir bölümünü dev yatırımlara ayırdı. Kent Park gezisinde projenin detaylarını alan ve devam eden peyzaj çalışmalarında yenilikleride ekleyen Karaosmanoğlu, Kent Park’ın hemen akabinde Prof.Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezini gezdi. 

Burada Anne Çocuk Kulübü, Bilgievi, Gençlik Merkezi gibi aktif olarak hizmet veren Çayırova Belediyesi eğitim birimlerini ziyaret eden başkan Karaosmanoğlu, programına Naim Süleymanoğlu Kültür Merkezi ile devam etti.

Çayırova Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan birçok projeyi inceleyen başkan Karaosmanoğlu’na bilgiler veren Belediye Başkanı Şevki Demirci, prestijli caddelerde yaptıkları çalışmaları, inşası hızla devam eden trafik eğitim parkını, Çağdaşkent Semt Meydanı ve Sosyal Tesisler ile Erişler Semt Meydanı ve Şelale Park projelerini de yerinde gösterdi.

Yapımı tamamlanan ve hizmete sunulan yatırımlarıda daha önceki gezilerde başkan Karaosmanoğlu’na sunan Demirci, Çayırova’nın çehresini değiştiren çalışmalara imza attıklarını belirtti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile ilçeye çok büyük kazanımlar sağladıklarının altını çizen Demirci, Çayırova’ya yapmış olduğu her bir yatırım için Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkürlerini iletti.

BÜYÜKŞEHİRLE EL ELE ÇALIŞINCA OLUYOR, ÇAYIROVA KAZANIYOR

İlçenin 4,5 yılda büyük bir değişim yaşadığını vurgulayan ve 'Büyükşehirle El Ele Çalışınca Oluyor, Çayırova Kazanıyor' sloganında olduğu gibi Büyükşehir Belediyesi ile birçok projeye hayat vererek Çayırova’ya yeni yatırımlar kazandırdıklarını açıklayan başkan Demirci, incelemelerde verdiği bilgilerin yanı sıra yapımı devam eden projelerin detaylarını da başkan Karaosmanoğlu ile paylaştı. 

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Şifa Bağlantı Geçiş Köprüsünde de çalışmaların yürütüldüğünü açıklayan Demirci, Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde de duble yol çalışmalarının büyük bir bölümünün tamamlandığını söyledi. İncelemelerde projelerin her detayına inen Demirci, Çayırova’nın değişimini Büyükşehir Belediyesi ve Hükümet yatırımlarıyla hızla gerçekleştirdiklerini de sözlerine ekledi.

Gün boyunca devam eden incelemelerin yanı sıra öğrencilerlede buluşma programları gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’nin bulunduğu bu hasbihal programlarında ilk olarak TOBB Çayırova Kız İmam Hatip Lisesi ve Şehit İlhan Küçüksolak Anadolu Lisesi ziyaret edildi. Söyleşi havasında geçen ziyaretlerde başkanlar çocukların anlamlı sorularını da yanıtladı. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV