banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
15 Aralık 2018 Cumartesi

Su sayaçlarını donmaya karşı koruyun

Başkan Toltar cami dernekleri başkanlarını ağırladı

Başkan Toltar cami dernekleri başkanlarını ağırladı

05 Ocak 2018 Cuma 14:31
 Başkan Toltar cami dernekleri başkanlarını ağırladı

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Kocaeli Cami ve Kuran Kursları Dernekleri Federasyonu Başkanı Yüksel Özdemir ve Yönetimi ile ilçedeki cami dernek başkanları ile bir araya geldi.
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Kocaeli Cami ve Kuran Kursları Dernekleri Federasyonu Başkanı Yüksel Özdemir ve ilçedeki dernek başkanlarını Tavşancıl Sahil Restaurant'ta ağırladı.

BELEDİYELERİMİZİN DESTEĞİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Toplantının açılış konuşmasını yapan Kocaeli Cami ve Kuran Kursları Dernekleri Federasyonu Başkanı Yüksel Özdemir, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın onayı ile belediye kaynaklarından camilere katkı sunulması sonrası camilerimiz cemaatine daha düzgün ve temiz hizmet vermeye başlamıştır. 

Bu anlamda belediyelerimiz üzerlerine düşeni yapmakta ve ibadethanelerimize gereken desteği vermektedir. Belediyelerimizin desteği ile ibadethanelerimiz daha düzenli hale gelmiştir. Dilovası Belediye Başkanımız Ali Toltar'ın da göreve geldikten sonra ibadethanelerimize verdiği destekleri çok iyi biliyor ve kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

TOLTAR, TEŞEKKÜR ETTİ

Özdemir'in ardından konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, da şunları söyledi:

İbadethanelerimiz bizlerin en kutsal mekânlarından biridir. Sizlerde gönüllülük esasına göre bulunduğunuz konumlarda ibadethanelerimizin en iyi şekilde halkımıza hizmet etmesi için mücadele veriyorsunuz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

İBADETHANELERİMİZE DESTEK OLMAYA ÇALIŞIYORUZ

Göreve geldiğimizden bu yana okullarımıza, sağlık ocaklarımıza ve ibadethanelerimize elimizden geldiği desteği vermeye çalışıyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana el atmadığımız camimiz kalmadı. Elimizden geldiğince camilerimizin en iyi hizmeti vermesi için destek olamaya çalıştık çalışmaya devam ediyoruz.

SİZLERİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Benim için ibadethanelerimizin en önemli yerleri şadırvan ve lavabolarıdır. Bunların en iyi şekilde olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca ibadethanelerimizin korunması ve temizliği için birer personelin olması için ilerde bir çalışma yapmayı da düşünüyoruz. Sizlerin her zaman yanında olmaya çalışacağız. Bizim için kutsal yerlerimiz olan ibadethanelerimizin daha iyi hizmet verebilmesi için kurduğunuz federasyonun ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyor. Başarılar diliyorum.   

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV