banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
25 Ağustos 2019 Pazar

Vakıf üniversitelerinin reklam-tanıtım giderlerine kısıtlama

Gebze Geri Dönüşümcüler'de İlhan Tuğrul dönemi

Gebze Geri Dönüşümcüler'de İlhan Tuğrul dönemi

18 Nisan 2019 Perşembe 10:27
 Gebze Geri Dönüşümcüler'de İlhan Tuğrul dönemi


Pelitli’de
kurulu bulunan Gebze Geri Dönüşümcüler Yapı Kooperatifi’nin genel kurulu yapıldı. Harun Özkan ile İlhan Tuğrul’un başkanlık için yarıştığı seçimi 13 oyla kazanan İlhan Tuğrul, Pelitli Gebze Geri Dönüşümcüler Yapı Kooperatifi’nin yeni başkanı oldu.

GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ 

Genel Kurul toplantısında, yönetim kurulunun yıllık çalışma raporu, denetim kurulu raporu, bilanço ve gelir gider hesabı okundu. Oylanan ve kabul edilen raporların ardından seçime geçildi. Yapılan oylamada İlhan Tuğrul başkanlığa getirildi. 

Başkan İlhan Tuğrul, yaptığı konuşmada, kendisine verilen görevi en iyi şekilde yapmaya söz verdiklerini belirterek, “Kooperatifin kaynaklarını en iyi şekilde kullanmaya önem göstereceğiz. Bugüne kadar Kooperatifimizde başkanlık yapan tüm başkanlarımız elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmıştır. Benden önceki başkan Hacı Ertan Bey'e yaptıkları  güzel hizmetlerden  dolayı teşekkür ederim.Bu bir hizmet yarışıdır. Bizde geçmiş dönemde başkanlık yapan Hacı Ertan’dan aldığımız bayrağı daha yukarılara taşıyacağız" dedi.

YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

Yapılan seçimlerde yeni yönetim şu isimlerden oluştu: 

Başkan İlhan Tuğrul yönetim kurulu Hasan Akan Adem Kılıç.

GELECEK DÖNÜŞÜMDE, DÖNÜŞÜM ELİMİZDE

Pelitli Gebze Geri Dönüşümcüler Yapı Kooperatifi Başkanı İlhan Tuğrul, “İnsanlığın çevre konusunda ödediği ve muhtemelen ödeyeceği bedellerin ağırlaştığı günümüzde, çok daha önem kazanan atıkların toplanması ve geri dönüşüm konusunda dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek ihtisaslaşmayı, tedarikçi ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler bulmayı Pelitli Gebze Geri Dönüşümcüler Yapı Kooperatifi kendine amaç edinmiştir” şeklinde konuştu.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV