banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
24 Nisan 2019 Çarşamba

Büyükgöz: Gebze Belediyesi’nin 366 milyon lira borcu var

İnönü ve Emek'te üstyapı devam ediyor

İnönü ve Emek'te üstyapı devam ediyor

27 Kasım 2018 Salı 11:09
 İnönü ve Emek'te üstyapı devam ediyor

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, üstyapı yatırımlarının hızla devam ettiği İnönü ve Emek Mahalleleri’nde incelemelerde bulundu. Alt ve üstyapısıyla eksiksiz bir şekilde tüm sokakların hizmete sunulmaya devam ettiğini açıklayan Demirci, her iki mahalleninde bu alanda bir sıkıntısının kalmayacağını söyledi.

İnönü ve Emek Mahalleleri’nde yıl içerisinde yoğun bir üstyapı programı uygulamaya koyan ve Kasım ayı itibariylede çalışmalarını hızla sürdüren Çayırova Belediyesi, sıcak asfalt uygulaması başta olmak üzere parke yol çalışmalarını da gerçekleştiriyor. Coğrafi yapısı itibariyle asfalt yapılması zor olan sokakları parke yol olarak düzenleyen ve güzelleştiren kurum, bu çalışmaya koordineli bir şekilde asfalt uygulamalarıyla eşlik ediyor. 

BAŞKAN DEMİRCİ, İNÖNÜ VE EMEK'TE YOL ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

İnönü Mahallesi’nde altyapısı tamamlanan tüm sokakları üstyapı uygulamasına alan ve şu ana kadar birçok sokağın çalışmasını tamamlayan belediye, eş zamanlı olarak Emek Mahallesi’nde de üstyapı hazırlıklarını aralıksız olarak sürdürüyor. 

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve yıl sonuna kadar uygulamanın büyük oranda bitirilmesinin talimatını veren Belediye Başkanı Şevki Demirci, her iki mahallede yapımı tamamlanan altyapının ardından hızla üstyapıyı gerçekleştirdiklerini söyledi. 

Sokak sokak ilerlediklerinin altını çizen Demirci, "İnönü ve Emek Mahallelerimizde üstyapı planımız sorunsuz işliyor. Altyapısı olmayan sokaklarımızın bir an önce altyapısını tamamladık. Akabinde üstyapıya başladık. Yıl içerisinde başladığımız çalışmalar kapsamında büyük bir ilerleme kaydettik. 

Sıcak asfalt, parke yol, istinat duvarı, kaldırım gibi çalışmalarımız esnasında vatandaşlarımızla sürekli iletişim içinde olmaya özen gösteriyoruz. Halkımızın daha iyi şartlarda yaşamlarını sürdürümeleri adına yaptığımız bu uygulamalar biraz zaman alan çalışmalardır. Bu bağlamda sabırlarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

DEMİRCİ: MARKA ŞEHİR ÇAYIROVA

Demirci, "Zamanla yarışıyoruz. Gece gündüz demeden çalışıyoruz. Adeta bir günü ikiyle çarpıyoruz. Zorlu kış koşulları gelmeden altyapı, asfalt, üstyapı çalışmalarımızı çizdiğimiz programa göre biran önce tamamlamak istiyoruz. 2019’da halkımızın karşısına dört başı mamur marka şehir Çayırova’yla çıkmak için büyük gayret sarf ediyoruz" dedi.

GÜNDEMİMİZ: YATIRIM, PROJE VE HİZMET

Seçim beyannamesinde öngörülen projelerin yanı sıra bir o kadar daha projeyi hayata geçiren Belediye Başkanı Şevki Demirci öncülüğündeki Çayırova Belediyesi 4,5 yılda 450 Milyonluk yatırımla 80 projeyi hizmete sunarak seçim beyannamesini ikiye katladı. Demirci, "4,5 yıldır dolu dizgin sürdürdüğümüz hizmet seferberliğiyle ilçenin her köşesini hamdolsun projelerimizle süsledik. Hiçbir suni gündem oluşturma çabası bizim projelere odaklanmamızı engelleyemez. Yatırımlara, hizmetlere olan konsantrasyonumuzu bozamaz. Her zaman gündemizde 3 kelime oldu; 'Yatırım, Proje ve Hizmet'. Bundan sonra da olmaya devam edecek" dedi. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV