banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
18 Ekim 2018 Perşembe

Gebze'de alacağını alamayınca pompalı tüfekle vurdu

Karaosmanoğlu: Annelerimiz koruyucu meleklerimizdir

Karaosmanoğlu: Annelerimiz koruyucu meleklerimizdir

12 Mayıs 2018 Cumartesi 13:42
  Karaosmanoğlu: Annelerimiz koruyucu meleklerimizdir


Kocaeli
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Karaosmanoğlu, "Annelerimiz yaşımız ne olursa olsun sığındığımız liman, yanında güven duyduğumuz koruyucu meleklerimizdir" dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, her yıl Mayıs ayının ikinci pazarı kutlanan Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Annelerin bir gün değil, her gün hatırlanması gerektiğinin altını çizen Başkan Karaosmanoğlu, "Bir insanın dünyada tadabileceği en güzel mutluluk sanıyorum, anne olmaktır. 

Evlâdını canım diyerek saran bir annenin o sevincini, tarif etmekte kelimeler kâfi gelmez. Annelik dünyanın en kutsal mesleğidir. Yüce dinimiz ebeveynlerimize saygı konusunda çok hassas davranmış ve anne-babalarımıza öf bile dememizi yasaklamıştır. Peygamber Efendimiz, ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ hadisi ile annelerin önemine dikkat çekmişlerdir" dedi. 

Annelerin hakkının ödenemeyeceğini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu şöyle devam etti:

Bir bebeğin yetiştirilmesindeki zahmetin, çocukluk ve gençlik çağlarında yaşanan sıkıntıların, heyecanların, üzüntülerin karşılığı hiçbir şekilde ödenemez olsa da annelerimiz için bir şeyler yapabileceğimizi düşündük  ve bu bilinçle onları çocuklarını hayata hazırlarken daha fazla motive edecek projeler hayata geçirdik. 

Anne Okulu, Evden Okula Haydi Anneler Projesi ile hem kendilerine zaman ayırmalarını hem de çocuklarının ve kendilerinin fiziksel, ruhsal gelişimi ve aile iletişimi hususunda doğru bilgiyle donanmalarını sağlıyoruz. Çünkü nesiller annelerinden ellerinde yetişiyor. Annelerimiz iyi olursa, çocuklarımız iyi olur, anneler mutlu olursa çocuklar da mutlu olur. 

İyi ve mutlu olan anne-çocuk iyi bir geleceğe sağlam bir temel oluşturur. Her zaman annelerimizin yanındayız. Allah annelerimizi başımızdan eksik etmesin. Eli her gün öpülesi, başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, tüm annelerimize sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV