banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
15 Aralık 2018 Cumartesi

Su sayaçlarını donmaya karşı koruyun

Karaosmanoğlu, Gebze'de Transcan Trafo fabrikasını ziyaret etti

Karaosmanoğlu, Gebze'de Transcan Trafo fabrikasını ziyaret etti

08 Ocak 2018 Pazartesi 14:01
 Karaosmanoğlu, Gebze'de Transcan Trafo fabrikasını ziyaret etti
Başkan Karaosmanoğlu, Gebze’de faaliyetlerini sürdüren Transcan Trafo fabrikasını ziyaret ederek işçilerle birlikte öğle yemeği yedi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, her hafta olduğu gibi üretim gerçekleştirerek Türkiye’nin kalkınmasına katkı sunan sanayi kuruluşları ve KOBİ’leri ziyaret etmeyi sürdürüyor. Karaosmanoğlu son olarak Gebze’de faaliyetlerini sürdüren Transcan Trafo fabrikasını ziyaret ederek işçilerle birlikte öğle yemeği yedi. Karaosmanoğlu'na, Gebze AK Parti İlçe Başkanı İrfan Ayar'da eşlik etti.

Fabrika sahibi İsmail Araç’tan üretim hakkında bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu, "Ülkemizin sanayi başkenti ünvanını hak ettiğini bir kez daha ispatlayan bu tesisi ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Türkiye’miz 15 yıldır ekonomi alanında alışılmış kalıpları kırarak ve yeni politikalar üreterek büyüyor. İşte bu büyüme ve gelişme Transcan Trafo gibi üretim merkezlerinin sayesinde oluyor" dedi.

"2023 HEDEFİNE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ"

AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar’ın da yer aldığı ziyarette, üretim alanını gezen ve çalışanlarla sohbet eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Türkiye’nin tamamen millî projelerinin başarıları karşısında ahkâm kesenler bugün bir zamanlar 70 sente muhtaç denilen ülkemizin yaşadığı gelişmeyi kıskançlık içerisinde seyretmekteler. 15 yıl içinde IMF’den nasıl kurtulduğunu ve hatta artık IMF’ye borç para verir hale geldiğini anlamaya çalışıyorlar. Sanayi üretiminin yaklaşık yüzde 13’ünü gerçekleştiren Kocaeli’miz, alternatif pazarları da iyi kullanarak 2023 hedefine emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin en büyük sanayi ve teknoloji kozlarından birisidir” açıklamasını yaptı.

"PROJELER ÜRETİYOR VE HAYATA GEÇİRİYORUZ"

Başkan Karaosmanoğlu, "Kocaeli’miz de 13 yıldır alışılmış kalıpları kırarak ve pek çok yeni projeleri gerçekleştirerek büyüyor. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana Kocaeli’mizi her alanda marka şehir yapmak için projeler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Bu çalışmaların sonucunda Kocaeli’miz bugün sadece bir sanayi şehri değil aynı zamanda kongreler, turizm, kültür ve teknoloji şehri olarak da tanınıyor" ifadelerini sarf etti. Görüşme yenilen ve çalışanlarla yapılan sohbetlerin ardından sona erdi.

 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV