banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
21 Temmuz 2019 Pazar

Gebzeli gazetecilere medya evi sözü

Karaosmanoğlu: Halkımızla el ele verdik, güçlerimizi birleştirdik

Karaosmanoğlu: Halkımızla el ele verdik, güçlerimizi birleştirdik

02 Eylül 2018 Pazar 10:52
Karaosmanoğlu: Halkımızla el ele verdik, güçlerimizi birleştirdik
Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli'nin farklı ilçelerinde yer alan köyleri ziyaret etmeyi sürdürüyor. Gebze’nin Mualimköy ve Tavşanlı köylerinde vatandaşlarla buluşan Karaosmanoğlu, "Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Millet olarak çok önemli süreçlerden geçiyoruz. Lider ülke olma hedefimizden asla geri çeviremeyecekler" dedi.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze ilçesinin Muallimköy ve Tavşanlı köylerini ziyaret etti. Burada vatandaşlarla buluşan, Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın diyen Karaosmanoğlu, "Ülke ve milllet olarak çok önemli süreçlerden geçiyoruz. Lider ülke olma hedefimizden asla bizi geri çeviremeyecekler" dedi. 

Ziyaretler sonrası çalışanlarımızla birlikte Gebze ilçemizin merkezi olmak üzere köylerine de çok önemli hizmetler gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz diyen Karaosmanoğlu, "Halkımızla olan birlikteliğimizin en güzel örneklerinden olan köy ziyaretlerimizde vatandaşlarımızla buluşuyor, hasbihal ediyor, talep ve önerilerini yerinde dinliyoruz" açıklamasını yaptı.

GÜZEL İNSANLARLA, GÜZEL İŞLER BAŞARDIK

Halkımızla olan birlikteliğimiz hizmetlerimize bereket veriyor diyen Başkan Karaosmanoğlu, "Göreve geldiğimizden bu yana vatandaşımızla birlikte nice güzel ve hayırlı işlere imza attık. Halkımızla el ele verdik, güçlerimizi birleştirdik. Gebze ilçemizi hak ettiği konuma ulaştırmak, daha da yaşanabilir bir hale getirmek için var gücümüzle çalıştık. Bugün de çalışıyor, yarında çalışmaya ve büyük projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. 

Gebze’mizi modern ve örnek bir kent konumuna taşıdık, inşallah yeni yatırımlarımızla bunu seviyeyi daha da yukarılara çekeceğiz. Ortaya koyduğumuz her projemizi halkımızla birlikte veriyoruz. Spor salonları, kültür merkezleri, altgeçitler, köprüler ve daha niceleri ile Gebze’yi adeta hizmetle kuşattık. Bu dönüşümü de halkımızın desteği olmadan asla başaramazdık. Güzel insanlarla, güzel işler başardık" ifadelerini sarf etti.

KİMSE BİZLERİ HAİN OYUNLARLA KÖŞEYE SIKIŞTIRAMAZ

Şer odaklarının provokasyonla ve darbeyle yapamadıklarını şimdi döviz kurlarıyla gerçekleştirmeye çalıştıklarını da ziyaretlerinde söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Bizim birliğimizde, kardeşliğimizde ve bu güzel vatanımızda gözü olan sözüm ona ortaklarımız, silahla kanla başaramadıklarını şimdi ekonomimize balta vurarak gerçekleştirmeye çalışıyorlar. Ama bizler Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, yüce Allah'ımızın da yardımıyla bunun da üstesinden geleceğiz. Halkımızın bizlere olan desteği güç ve kuvvet veriyor. 

Kötü niyetli emperyalistlerin amacı da elbette ki insanlarımızı karamsarlığa itmek, fitne sokmak ve Devletimize olan güvenin sarsılmasını sağlamaktır. Ama şunu bilmelidirler ki biz zorluklara göğüs germeyi, bir arada, diri olarak kalmayı atalarımızdan miras olarak aldık. Kimse bizleri hain oyunlarla köşeye sıkıştıramaz. Ben inanıyorum ki bu günleri hep birlikte atlatacağız ve daha güçlü bir şekilde 2023 hedeflerimize yürüyeceğiz" diyerek ziyaretler sonrası yaptığı açıklamaları tamamladı. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV