banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
20 Şubat 2019 Çarşamba

CHP Gebze meclis üyesi adayları belli oldu

Nail Çiler gurubumuz için çirkin iftiralarda bulundu

Nail Çiler gurubumuz için çirkin iftiralarda bulundu

10 Nisan 2018 Salı 22:28
 Nail Çiler gurubumuz için çirkin iftiralarda bulundu


Geçtiğimiz hafta yapılan Gebze Ticaret Odası seçimlerinden sonra 12. Komite'den Yenilik ve Gelişim Gurubu'ndan yapılan açıklamada, seçimlerde kendilerine zorluklar ve engellemeler çıkartıldığı belirtildi.

Yenilik ve Gelişim Gurubu tarafından yapılan açıklama şöyle:

4 Nisan 2018 Çarşamba günü yapılan ticaret odası seçimlerinde 12. Komite'den Yenilik ve Gelişim Gurubu olarak çıkardığımız listemize meslektaşlarımız yüksek oranda destek ve teveccüh göstermiştir. Yenilik ve Gelişim Gurubu her biri kendi alanında başarılı olan ve bölgemize katkıları herkes tarafından bilinen şirketlerden oluşmaktadır. 

10 gün gibi kısa bir sürede yaptığımız çalışmalarımız tüm zorluklara ve engellemelere rağmen, bazı şeylerin artık değişmesi gerektiği gerçeğini ortaya koymuştur. Aslında 25 komitenin tamamında oluşan değişim havası sadece 2 komitede karşı liste olarak çıkmıştır. Ayrıca 16 binin üzerinde üyesi bulunan Gebze Ticaret Odamız’da seçime katılım oranı % 18 lerde kalmıştır.  

Yenilik ve Gelişim Gurubu olarak bizler, seçim günü de aynı azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı tamamladık. Ancak bizim bu olgun ve kararlı duruşumuz mevcut yönetimi ve başkanını rahatsız etmiştir. Çeşitli oyunlar kurarak,  kazandıkları belli olan seçimde, bu rahatsızlıklarını oy vermenin bitmesine dakikalar kala saklayamaz hale gelmişlerdir. 

Bunun bir yansıması olarak saat 16:55 sularında GTO başkanı sayın Nail Çiler gurubumuz için çirkin bazı iftiralarda bulunmuştur. Bu söylemler iftiradan da öte akıl tutulması olarak nitelendirebileceğimiz sözlerdir.  

Bizler bu durumda dahi soğukkanlılığımızı koruyarak, çekilmek istendiğimiz tuzağa düşmeyerek, Gebze Ticaret Odamızın ve bölgemizin zarar görmesinin önüne geçmişizdir. Firmalarımızı ve hatta bize destek olan 244 değerli oda üyemizi zedelemek adına atılan bu iftiraları şiddetle kınıyor ve kendilerine iade ediyoruz. Bu tür söylemlerin bazı durumların üstünü örtmek için kullanıldığının da bilincindeyiz. 

GTO seçimlerini 3 dönemdir takip eden oda üyelerimiz, kimlerin kimlerle işbirliği yaptığını ve yapmaya devam ettiğini gayet iyi bilmektedir.  

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV