banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
24 Ocak 2019 Perşembe

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi binasına silahla ateş açıldı

Özleme Mektup 3'üncü baskısını yaptı

Özleme Mektup 3'üncü baskısını yaptı

18 Mayıs 2018 Cuma 11:01
Özleme Mektup 3'üncü baskısını yaptı


Gazeteci-Yazar Levent Altun’un üçüncü kitabı Özlem’e Mektup, üçüncü baskısını yaptı. Ceres Yayınları tarafından 2017 yılının Şubat ayında ilk baskısı yapılan Özleme Mektup, okuyucularından büyük ilgi görerek aynı yılın Nisan ayında ikinci baskısını gerçekleştirmişti.  ‘D&R’, ‘Kitap yurdu’ ve  'İdefiks'in yanı sıra birçok kitapevinde satışa sunulan Özlem’e Mektup geçtiğimiz günlerde üçüncü baskısını da gerçekleştirdi.

Kocaeli’nin yanı sıra Türkiye’nin birçok yerinde kitap fuarına katılan ve imza günü etkinlikleri düzenleyen Levent Altun’un +18 adlı ilk kitabı bir baskı ve Kaçış Noktası adlı ikinci kitabı da iki baskı yapmıştı.

OKUYUCULARA TEŞEKKÜRLER

Üçüncü kitabının 3’üncü  baskı yapmasından büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Gazeteci-Yazar Levent Altun, “Gerçek yaşanmış hayatların hikayeleri okuyucunun ilgisini çekti. İnsanların yaşadıklarını iyi bir analiz ve empati ile romana dönüştürdüğünüzde insanlar o hikayenin içinde kendilerini buluyorlar. Okurların bu ilgisi beni çok mutlu etti. Umarım dördüncü baskıyı da yapar. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.


GERÇEK HAYAT HİKAYELERİ

Levent Altun, Özlem'e Mektup adlı romanında yaşanmış hayat hikayelerine yer veriyor. Platonik bir aşk hikayesinin öne çıktığı romanda, insanların deliliğe varan davranış ve kişilik analizleri ile toplum yaşamının ve insan ilişkilerinin tezatlıkları ayrıntılı bir şekilde irdelenerek cesur ve akıcı bir anlatımla okuyucuya sunuluyor. İnsanların yaşam mücadelesinde, aşkın ve umudun vazgeçilmezliğini en ön sıraya yerleştiren roman, gerçek yaşam öyküleriyle de ülkemizin sosyal, ekonomik ve kültürel yaşamından kesitler sunmakta. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV