banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
21 Şubat 2019 Perşembe

Saadet Partisi Gebze meclis üyesi adayları belli oldu

Stevie Awards 2016, Ford Otosan İK ekibini ödüllendirdi

İnsan Kaynakları'nda çalışan tüm ekip

21 Ekim 2016 Cuma 18:23
Stevie Awards 2016, Ford Otosan İK ekibini ödüllendirdi
Ford Otosan İnsan Kaynakları departmanında çalışan tüm ekibin katılımıyla oluşturulan “İK Vizyon, Misyon ve Strateji” projesi, otomotiv sektörünün en çok çalışanına sahip olan Ford Otosan’a ödül getirdi. Proje, Ford Otosan’ın “En çok tercih edilen sanayi şirketi” olması için gereken tüm adımları kapsıyor.
 
Ford Otosan, iş dünyasının en prestijli organizasyonlarından Stevie Awards 2016’da, “İK Vizyon, Misyon ve Strateji” projesi ile Yılın İnsan Kaynakları Ekibi (HR Team of the Year) kategorisinde Bronz Stevie ödülü kazandı.
İş dünyasının en iyilerini belirleyen Stevie Ödülleri’nde bu yıl 250’den fazla başvuru, 34 ana kategoride değerlendirildi. Yaklaşık 44 bin oyun kullanıldığı yarışmada, Ford Otosan İK ekibi; tüm bölüm çalışanlarının aktif katılımı ile şirket vizyon ve misyonu doğrultusunda oluşturulan İK Vizyon, Misyon ve Stratejisinin belirlendiği proje ile ödül almaya hak kazandı.
 
Ford Otosan İnsan Kaynakları Direktörü Nursel Ateş Ölmez, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Türkiye’nin en çok istihdam yaratan otomotiv şirketi olarak şirketimizin bugününe ve yarınına yönelik çalışmalarımızı sürdürülebilir bir bakış açısıyla ve titizlikle sürdürüyoruz. 

En çok tercih edilen sanayi şirketi olma vizyonumuz doğrultusunda İK stratejimizi ve politikalarımızı geliştiriyor, güncelliyoruz. Ford Otosan üst yönetimi, 2015 yılında yeni bir vizyon, misyon ve strateji oluşturmak için bir dizi çalışma gerçekleştirdi. Bu çalışmalarda, İK ekibi olarak en çok tercih edilen işyeri olmak ana hedefimiz üzerine yoğunlaştık. 

Tüm İK takımını Ford Otosan’ın stratejik partneri yapmak ve ortak tavırlar oluşturmak için harekete geçtik. Projenin bizim için en önemli ve uzun vadeli hedeflerinden birisi olan  İK süreçlerinde mükemmelliği yakalayıp çalışanlara sağlanan faydaların artırılması hedefinin önümüzdeki dönemde çalışanlarımız tarafından da fark edilip memnuniyeti artıracağına inanıyorum. Yoğun emek verdiğimiz projemizle ödül kazanmış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.” 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV