banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
24 Eylül 2019 Salı

Çiftçilere yüzde 50 hibeli sera desteği

Tavşancıl'a PTT şubesi açılıyor

Tavşancıl'a PTT şubesi açılıyor

14 Temmuz 2019 Pazar 13:24
 Tavşancıl'a PTT şubesi açılıyor


Dilovası'na
kamu kurumlarının şubelerini kazandırmak için kolları sıvayan Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, Tavşancıl’a PTT şubesinin açılacağının müjdesini verdi

HAKLI TALEP KARŞILIK BULDU

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir geçtiğimiz günlerde PTT Kocaeli Başmüdürü Adnan Sert ve AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut’u makamında ağırladı.  Yapılan ziyarette Başkan Hamza Şayir ve İlçe Başkanı Osman Akbulut, Tavşancıl Mahallesi’ne PTT şubesi açılması noktasında talepte bulundu. 
Ziyaret sonrası Dilovası Belediyesi, PTT şubesinin açılması için bürokratik süreci başlattı.  AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ise bürokratik sürecin hızlandırılmasını sağladı. Yapılan girişimler neticesinde PTT Genel Müdürlüğü Tavşancıl’a PTT şubenin açılması talimatını verdi.

ŞAYİR: PTT TAVŞANCIL ŞUBESİ HAYIRLI OLSUN

Halkın toplumsal istek ve taleplerini yerine getirmek için mücadele ettiklerini ifade eden Başkan Şayir; “Halkımızın kamu kurum ve kuruluşlarının imkânlarından daha hızlı ve daha kolay faydalanabilmesi için Belediye olarak sürekli girişimlerimiz olacak. Seçim sürecinde ve görev sürem dâhilinde yapmış olduğumuz ziyaretlerde Tavşancılda yaşayan vatandaşlarımızın ortak talebi Tavşancıl Mahallemizde bir PTT şubesi açılmasıydı. 

Biz de Dilovası Belediyesi olarak mahallemizde şube açılması noktasın da gerekli girişimleri yaptık. Yaptığımız girişimler sonrası AK Parti Kocaeli İl Başkanımız Mehmet Ellibeş ve İlçe Başkanımız Osman Akbulut’un süreci yakından takip etmesi sonucunda kısa sürede şube açılması onayını aldık. 

Seçimlerde halkımıza anlattığımız gibi üçlü olsun güçlü olsun mantığıyla hareket ederek ilçe belediyemiz, büyükşehir belediyemiz ve hükümetimiz ile ortak çalışarak hizmetlerin ilçemize gelmesini sağlayacağız. PTT Tavşancıl Şubesinin mahallemize kazanılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

AKBULUT: HALKIMIZIN TALEPLERİNİ DİKKATE ALIYORUZ

Tavşancıl’a yaptığımız ziyaretlerde orada yaşayan vatandaşlarımızın ortak talebi PTT şubesinin açılması isteği olduğunu belirten AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ise şunları söyledi:

İlçemizde halkımız ile sürekli olarak bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Yaptığımız ziyaretlerde vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak çözümü noktasında gerekli girişimlerimizi gerçekleştiriyoruz. 
Geçtiğimiz günlerde belediye başkanımız ile birlikte yapmış olduğumuz ziyaretlerde mahalle sakinlerimizin ortak talebi PTT şubesi açılması noktasında girişim yapılmasıydı. Belediye Başkanımızın, bizlerin ve AK Parti İl Başkanımız Mehmet Elibeş’in destekleri ile bu talebi çözümünü gerçekleştirmiş oluyoruz.  
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV