banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
20 Temmuz 2019 Cumartesi

Çayırova'da para nakil aracı ile kamyon çarpıştı: 3 yaralı

Ülkücü İşçiler'den Denizli'de yapılan saldırıya kınama

Ülkücü İşçiler'den Denizli'de yapılan saldırıya kınama

28 Kasım 2016 Pazartesi 21:57
Ülkücü İşçiler'den Denizli'de yapılan saldırıya kınama
Ülkücü İşçiler Derneği Kocaeli İl Başkanı Fatih Pala, Denizli'de Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen fotoğraf sergisine yapılan saldırıyı kınadı.

Pala saldırıyla ilgili şunları söyledi:

Denizli Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından bugün Denizli 15 Temmuz (Çınar) Meydanı'nda Başbuğ Alparslan Türkeş'in doğum yıldönümü sebebiyle düzenlenen fotoğraf sergisine yapılan alçak saldırıyı kınıyor, yaralı kardeşimize  Allah'tan acil şifalar diliyoruz.

Belirtmek isteriz ki; Ülkü Ocakları bu milletin yıkılmaz kalesi ve 57. alayıdır. Hangi il ya da ilçe de olduğuna bakmaksızın Ülkü Ocakları'na ve Ülkücü Hareket'in teşkilat yapısı içerisinde necip Türk milletine hizmet etmeyi kendine görev olarak kabul eden herhangi bir teşkilatımıza yapılan her türlü saldırı ve fitneyi şiddetle ve nefretle kınıyoruz. Günü geldiğinde misli ile karşılık bulacağını tüm kamuoyuna bildiriyoruz.

Ülkemizin geçtiği bu çetin süreçte bu milletin evlatlarına yapılacak her türlü saldırı ve karalama geleceğe doğru atılacak adımların önüne engel olmaktadır. Biz Türk milliyetçilerinin önümüze çıkan her türlü engeli yerle yeksan etme konusunda ettiğimiz yemine olan bağlılığımızı kimse sınamaya kalkmasın.

Bu itibarla Denizli'de yaşanan hadiseye sebep olan futbol fanatiklerinin akıllarını başlarına toplamalarını ikazen bir kez daha tekrar ediyor, bu kahpe saldırıda yaralanan ülküdaşımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Yüce Türk milletine ve kamuoyuna saygılarımızla. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV