banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
19 Mart 2019 Salı

Ada Yolcu Trenleri yeniden seferde

Vali Aksoy, 'Halk Günü'nde vatandaşı dinledi

Vali Aksoy, 'Halk Günü'nde vatandaşı dinledi

07 Ağustos 2018 Salı 11:35
  Vali Aksoy, 'Halk Günü'nde vatandaşı dinledi


KOCAELİ (AA) - Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, vatandaşların sorun ve taleplerine kısa sürede çözüm üretmek amacıyla başlattığı "Halk Günü" toplantılarının 39'uncusunu gerçekleştirdi.

Valilik toplantı salonunda vatandaşlarla bir araya gelen Vali Aksoy, devletin vatandaşı için var olduğunu, ihtiyaçların vatandaş odaklı yürütüldüğünü, kapılarının her zaman vatandaşa açık olduğunu belirtti.

Vatandaşların istek, arzu ve şikayetlerini dinleyerek, vatandaş ve devlet buluşmasını sağlamaya çalıştıklarını ifade eden Aksoy, vatandaşı için var olan devlet imkanlarının adaletli şekilde sunulmaya devam edileceğine dikkat çekti.

Aksoy, sorunların çözümü ve taleplerin yasal çerçevelerde karşılanması noktasında, toplantıdaki kurum müdürlerine konularında gerekli hassasiyeti göstermeleri, yardımcı olmaları, diğer konularda da ilgili kurumlara yazı yazılarak yapılan işlemler sonucunda vatandaşları bilgilendirmeleri talimatında bulundu.

Öte yandan, Vali Hüseyin Aksoy'un "Halk Günü" toplantılarını başlattığı 30 Ekim 2017'den itibaren müracaat eden tüm vatandaşların görüşme taleplerini kabul ederek 398 kişi ile bire bir görüşme sağladığı, 136 kişinin iş, 107’sinin sosyal yardım talebinde bulunduğu, 30’unun hukuki konularda, 22 kişinin belediyelerle ilgili konularda, 17’sinin sağlık konusunda ve 87 kişinin ise diğer kurum ve kuruluşlarla olan sorun, talep ve isteklerini ilettiği bildirildi.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV