Kapat
Kocaeli Öncü
Kocaeli Öncü
Kocaeli Öncü
MHP’nin adayı Dr.Ayhan Arpacı
MHP’nin adayı Dr.Ayhan Arpacı
MHP, İzmit Belediye Başkan adayını belirledi. Genel merkez, Dr. Ayhan Arpacı isminde karar kıldı. MHP, 2014 yerel seçimleri öncesinde adaylarını en erken açıklayan parti oldu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli...
21 Ekim 2013 21:40
Font1 Font2 Font3 Font4

MHP, İzmit Belediye Başkan adayını belirledi. Genel merkez, Dr. Ayhan Arpacı isminde karar kıldı.

MHP, 2014 yerel seçimleri öncesinde adaylarını en erken açıklayan parti oldu. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bizzat ilimize gelerek hem Karamürsel Belediye Başkan adayı İbrahim Usta’yı, hem de Darıca Belediye Başkan adayı Arif Gülen’i kamuoyuna tanıttı.

 

Ankara’da düzenlenen toplantıda ise Büyükşehir Belediye Başkan adayı Saffet Sancaklı’nın yanı sıra Dilovası adayı Ayhan Akay ile Gölcük adayı Adnan Özer ilan edildi.

 

ÇARŞAMBA AÇIKLANIYOR

 

Dr. Ayhan Arpacı’nın adaylığı büyük bir ihtimalle çarşamba günü ilan edilecek. İlimizde Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nde, Özel Tahsin Özbek Hastanesi’nde ve Konak Hastanesi’nde doktorluk yapan ortopedi uzmanı Ayhan Arpacı, çevresinde çok sevilen ve sayılan bir isim. MHP, dürüst yapısıyla tanınan, esprili ve neşeli kimliğiyle bilinen Dr. Ayhan Arpacı ile İzmit’te oyunu artırmayı, rekor kırmayı hedefliyor.

 

 

 YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

Yukarı Geri Ana Sayfa