banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
19 Eylül 2019 Perşembe

Kartepe Zirvesi Mutlu Şehir için toplanıyor

Geleneksel LÖSEV iftar yemeğinde aileler Kocaeli’nde bir araya geldi

Geleneksel LÖSEV iftar yemeğinde aileler Kocaeli’nde bir araya geldi

18 Mayıs 2019 Cumartesi 19:42
 Geleneksel LÖSEV iftar yemeğinde aileler Kocaeli’nde bir araya geldi


LÖSEV, çocukların sağlıklarının yanı sıra, kültürel ve bireysel gelişimleri için de durmaksızın projeler üretmeyi ve uygulamayı sürdürüyor. Yıl boyunca gıdadan, temel ihtiyaç malzemelerine, maddi desteklerden et ve et ürünlerine yardımlar ulaştıran LÖSEV her Ramazan ayında olduğu gibi bu yıl da, yardımlaşma duygusunun büyük anlam kazandığı Ramazan ayı boyunca tüm ailelerini kucaklıyor ve bağışçılarının destekleriyle lösemili çocukları ve ailelerini yalnız bırakmıyor.

TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR YANINDA LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR
VE AİLELERİ GELENEKSEL LÖSEV İFTARLARINDA BULUŞTU

Ekonomik zorluklar içinde uzun bir tedavi sürecinden geçen lösemili çocuklar ve ailelerine yalnız olmadıklarını hissettirmek ve bir araya gelerek moral kazanmalarını sağlamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında iftar yemekleri düzenleyen LÖSEV, ailelerin sıkıntılarını kendilerinden dinleyerek çözümler yaratıyor. 

Gebze ve çevre ilçelerinde vakfa kayıtlı lösemili çocuklar ve aileleri dün akşam Kocaeli Ticaret Odası’nın destekleri ile düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi ve oruçlarını kendileri için hazırlanmış bir iftar sofrasında açmanın keyfini yaşadılar.

LÖSEV'DEN MESAJ VAR

Yemekte LÖSEV tarafından yemeğe katılanlara ise şu mesajlar verildi:

Çocukların zengini, fakiri olmaz. Doğarken hepsi eşit doğar ve onların hepsi en iyi sağlık, tedavi ve eğitim koşullarına kavuşmalıdır. Bunu sağlayacak olan da biz büyükleriz. LÖSEV’de bütün çocuklar eşittir. En mükemmel tedavi, en iyi koşullarda hiçbir ayrım yapılmadan verilir ve %92 oranında iyileşirler. 

Çocuk ve yetişkin bütün onkoloji hastalarının kanser hastalığı ile savaşabilmeleri için ilaçlar kadar doğal ve proteinden zengin beslenmeleri, hijyen ve temel ihtiyaçlarının eksiksiz olması, kuvvetli moralle hayata sımsıkı bağlanmaları gerekir.

LÖSEV olarak biz diyoruz ki bir çocuğun hayatından ve sağlığından daha değerli bir şey olamaz. Bu nedenle fitre ve zekâtlarınız, Ramazan bağışlarınız çocuklarımızın iyileşmeleri ve hayata sımsıkı sarılmaları için çok önemlidir.

LÖSEV, halkımızın en güvendiği, en tanınan, en sempatik, en çalışkan ve halka en yakın kuruluşu seçilmiştir. Yolu LÖSEV’den geçen iki buçuk milyonu aşkın duyarlı kişinin sevgi dolu kalbi lösemili çocuklar için atmaktadır. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV