banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
16 Ekim 2019 Çarşamba

Bankamatikçi personele işten çıkarma ve soruşturma

Kocaeli Anne Şehir, yeni döneme hızlı başladı

Kocaeli Anne Şehir, yeni döneme hızlı başladı

17 Eylül 2019 Salı 11:03
 Kocaeli Anne Şehir, yeni döneme hızlı başladı
 
Kocaeli Anne Şehir projesi eğitmenleri yeni döneme hizmet içi eğitim programı ile katıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü’nün projesi olan “Kocaeli Anne Şehir” ekibi yeni döneme hızlı başladı. Hizmet içi eğitim programlarına katılan “Kocaeli Anne Şehir” çalışanlarına iletişim, sağlık, beden dili gibi konularda seminerler verildi.   

DAHA İYİ HİZMET İÇİN EĞİTİM

Kocaeli’de annelere yönelik etkinlikler ve faaliyetler düzenleyerek kadınlar tarafından büyük beğeni ve ilgi duyulan “Kocaeli Anne Şehir” projesi geçtiğimiz dönem birçok anneye hizmet ederek gönüllerini kazanmıştı. Yeni dönem için de hazırlıklarına son hız devam eden “Kocaeli Anne Şehir” projesinin idarecileri, antrenörleri ve uzmanları hizmet içi eğitim yaparak sundukları kaliteyi arttırmak için çalışıyor.
5 ÇEMBER METODU

Kocaeli Anne Şehir projesinde yeni dönem için çalışmalar başladı. Verilecek hizmetin kalitesini daha da yukarıya taşımak için alanında uzman kişiler tarafından projede yer alan personele seminer verildi. İlk seminerde Kocaeli Anne Şehir projesi idarecileri, antrenörleri ve uzmanlarına Kocaeli Üniversitesi Tıbbı Biyoloji ve Genetik Bölümü öğretim görevlisi Doç. Dr. Emel Ergül tarafından “Sürdürülebilir Sağlık için 5 Çember Metodu” eğitimi verildi.
VERİMLİ SEMİNERLER

İzmit İl Sağlık Müdürlüğü eğitim biriminden Songül Gölükcü ve Nurcihan Özer tarafından Kadın Sağlığı, Kanser Çeşitleri, Kanserde Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim konusunda seminer verildi. Ayrıca Anne Şehir Fizyoterapisti Hatice Kübra Gür Duruş bozuklukları nelerdir? Buna bağlı görülen rahatsızlıklar, tedavi yöntemleri ve doğru duruş nasıl olmalıdır? İsimli seminerleri gerçekleştirdi.

İLETİŞİMİN ÖNEMİ KONUŞULDU

Son olarak Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı, Rekreasyon Bölüm Başkanı Doç. Dr. Elif Karagün, ‘İletişim Nedir?’, ‘Sağlıklı İletişim Kurmanın Yolu’, ‘İletişimde Ön Görülen Kurallar’, ‘İletişimin Önündeki Engeller’, ‘İletişimin Önemi’, ‘İletişimde Sen Dili Ben Dili’ ve ‘Hitap Şekli’ konularında eğitim gerçekleştirdi.


    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV