banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner48
24 Mayıs 2018 Perşembe

Halkalı-Gebze Banliyö Hattı'nda test sürüşü yapıldı

Ak kadrolarla 2023 hedefleri için çalışıyoruz

Karabacak 15. kuruluş yıldönümüne katıldı

15 Ağustos 2016 Pazartesi 16:42
Ak kadrolarla 2023 hedefleri için çalışıyoruz
Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 15. kuruluş yıldönümü nedeniyle Ankara’da düzenlenen etkinliklere katılırken, bir mesaj yayınlayarak, güçlü Türkiye ve 2023 hedefleri için AK Kadrolarla millete hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

Başkan Karabacak, 14 Ağustos 2011’de o günün zor şartlarında kurulan Ak Parti’nin aradan geçen 15 yıllık süreçte sadece ülkemiz için değil bütün dünyadaki mazlumlar için bir umut ışığı olduğunu ifade ederken, "Bölgemizdeki ilk kuruluş aşamasından bu güne kadar hizmet etmekten onur duyduğum Ak Partimiz halkımızın da teveccühüyle her alanda önemli çalışmalara imza atmış ve ülkemizi bölgenin en önemli gücü haline getirmiştir.

Gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışındaki engellemelere ve oyunlara rağmen, halkımızın güçlü desteğiyle, demokrasiye bağlı kalarak ülkemiz adına önemli projeleri hayata geçirmiştir. En son 15 Temmuz gecesi demokrasiye ve halka yapılmak istenen darbe girişimini halkımızın da büyük gayret ve çabalarıyla bertaraf ederek,geleceğimiz adına hepimize ümit vadetmiştir.Bilinmelidir ki partimiz her geçen gün bir önceki günden daha güçlü bir şekilde geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

Bizler de yerel yönetimler olarak, halkımızdan aldığımız güç ve destekle , teşkilatlarımızla birlikte partimizin belirlediği hedefler çerçevesinde her yönüyle güçlü 2023 Türkiye’si için çalışmalarımız sürdürüyoruz.Aradan geçen 15 yıllık süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen aziz milletimize şükran borçluyuz.Hep birlikte ülkemizi daha iyi yerlere taşımak için çalışmaya devam edeceğimiz nice yıllar temenni ediyorum" diyerek düşüncelerini açıkladı. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV