banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
25 Ağustos 2019 Pazar

Kocaeli'de denize giren kişi boğuldu

Büyükgöz: Çarşı'nın prestijini artıracağız

Büyükgöz: Çarşı'nın prestijini artıracağız

09 Şubat 2019 Cumartesi 21:08
 Büyükgöz: Çarşı'nın prestijini artıracağız
Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ile birlikte Eski Çarşı Derneği yöneticileriyle bir araya gelen Büyükgöz, "Çarşı bizim vitrinimiz. Hayata geçireceğimiz projelerle bu vitrini daha prestijli hale getireceğiz" dedi.

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz ve İlçe Başkanı İrfan Ayar, Gebze Eski Çarşı Derneği’ni ilçe teşkilatında ağırladı. Programda açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, "Adayımız Yüksek Şehir ve Bölge Plancısı. Bu anlamda Gebze’nin geleceğiyle ilgili birçok proje üretecektir. Bu seçimler yerel seçim olmasının haricinde ülkenin de beka meselesidir. 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde Gebze’den güçlü bir destek bekliyoruz" dedi.

ESKİ VE YENİ ÇARŞI’NIN PRESTİJİ ARTACAK

Programda konuşma yapan AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, "Biz proje ve hizmet siyaseti yapacağız. Gebze’de yaşayan her kesime, her gönüle dokunan projeler hayata geçireceğiz. Gebze gündüz nüfusu bir milyonun üzerinde olan bir şehir. Bu anlamda çarşımızda Gebze’nin vitrini konumunda. Gebze’nin vitrininin prestijini arttıracak projeler hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Seçim beyannamemiz çok kısa sürede hazır olacak. Projelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız" dedi.

MİLLET BAHÇESİ MÜJDELERİ

Sosyal belediyeciliğe önem vereceklerini söyleyen Büyükgöz, "Gebze’nin sosyal ve kültürel hayatına katkı sunacak, özellikle gençlerimizin vakit geçirebileceği alanları şehrimize kazandıracağız. Cumhurbaşkanımızın bizlere çizdiği tevazu, samimiyet ve gayret şemsiyesine uygun olarak gönül belediyeciliğini hayata geçireceğiz. Askeri kışla millet bahçesi olarak düzenlenerek milletimizin hizmetine açılacak. 

Yine tarihi önemi yüksek olan Hünkar Çayırı’na gelecek nesillerin 'bu proje şu tarihte yapıldı' diye anlatacağı bir proje hayata geçireceğiz. Burası da yine millet bahçesi olarak hizmete açılacak. Gebze’nin sporda, kültürde, sosyal hayatta ve projelerde öncü bir kent konumuna tanışmak için 1 Nisan’dan itibaren kolları sıvayıp, vakit kaybetmeden çalışmaya başlayacağız" dedi.

GÜZEL PROJELER ÜRETECEK

Programda konuşan AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ise, "Ülkemiz 15 Temmuz gibi, Gezi eylemleri gibi birçok sıkıntı yaşadı. Allah’a çok şükür yaşadığımız birçok sıkıntıda milletimiz liderine sahip çıktı. Son olarak döviz üzerinden ülkemizi dizayn etmeye çalıştılar. Bunu da başaramadılar. Şimdi önümüzde bir yerel seçim var. Gebze’de Zinnur Büyükgöz partimiz tarafından aday olarak gösterildi. Güzel hizmetler ve projeler üreteceğine inanıyorum" dedi.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV