banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
16 Haziran 2019 Pazar

Darıca Belediyesi’nde kriz masası oluşturuldu

Büyükgöz: Gebze sevdamız

Büyükgöz: Gebze sevdamız

13 Ocak 2019 Pazar 11:29
 Büyükgöz: Gebze sevdamız


AK Parti
Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz yaptığı açıklamada "Aday adayı olurken 'Makam işgal etmeye değil, Gebze’ye hizmetkar olmak istiyoruz' dedik. Bu inanç ve azimle siz aziz Gebzeli hemşehrilerimin hizmet eri olmak bizim en büyük hayalimiz ve tutkumuzdur" dedi.

Büyükgöz şunları söyledi:

Kıymetli Gebzeliler,

Malumunuz üzerine sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın oluruyla; ilimizin en büyük ilçesi, sanayisinin başkenti, ekonominin, endüstrinin ve ticaretin merkezi, ulaşım ağının kalbi, tarihi emanetleri, coğrafi konumuyla Türkiye’nin nadide şehirlerinden Gebze’mize belediye başkan adayı gösterildim. 

Böyle onurlu bir sorumlumluğu şahsıma tevdi eden başta sayın Cumhurbaşkanımıza, AK Parti genel merkez yöneticilerimize, il ve ilçe başkanlığımıza, teşkilat üyelerimize ve değerli AK dava arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Gebze’yi anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalır. Gebze; tüm etnik kökenli yurttaşlarımızın yaşadığı barışın, huzurun ve kardeşliğin merkezidir. Gebze; üretimin, ihracatın, katmadeğerin, teknolojinin ve yeniliğin lokomotifi, öncüsü ve belirleyicisidir. Gebze; tarihin her aşamasının dem vurduğu, tarımcılığın önemli bir şekilde icra edildiği, denizin ve yeşil renk bulduğu sevdamızdır.

İşte bizde AK belediyeciliğin dillere pelesenk olmuş o hizmet aşkını, tecrübesini ve vizyonunu aşılamayı, mevcut belediye hizmetlerimizin kalitesinin arttırılmasını kendimize hedef koyduk. Aday adayı olurken, 'Makam işgal etmeye değil, Gebze’ye hizmetkar olmak istiyoruz' dedik. Bu inanç ve azimle siz aziz Gebzeli hemşehrilerimin hizmet eri olmak bizim en büyük hayalimiz ve tutkumuzdur.

Değerli hemşehrilerim,

Sözü uzatmanın ve süslü cümleler kurmanın bir anlamı yok. Önce Allah’ın izni ve sonrasında sizlerin desteğiyle 31 Mart 2019 tarihi gecesinde Gebze Belediyesi’nin yeniden kazandığımız takdirde oy versin vermesin, bizleri tercih etsin veyahut etmesin siyasi parti ve ideoloji ayırt etmeden bütün kesimlerin şehri emin-i olacağımızın sözünü şimdiden söylüyorum. AK belediyeciliğe, Erdoğan’ın hizmet yoluna ve mazlumların davasına yakışan da budur.

İsmi açıklanan, seçim çalışmalarına başlayan diğer siyasi parti adaylarına da başarılar diliyorum. İnanıyorum ki; demokratik bir sürecin parçası olacağız. Gayemiz, derdimiz ve amacımız 'Bu güzel şehre en iyi ben hizmet ederim' demenin yarışı olacaktır.

Son olarak; gerek aday adaylığı gerekse aday gösterildiğim andan itibaren tebriklerini ileten, arayan, mesaj yollayan ve sosyal medyadan iletişime geçen herkese minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Yoğunluktan ve heyecanımızdan ötürü geri dönüş yapamadıklarımın haklarını helal etsinler. İnşallah en kısa sürede noktasına virgülüne kadar yazılanların hepsini cevaplandıracağım.

Saygı ve esenliklerimle...

Zinnur Büyükgöz
Yüksek Şehir ve Bölge Plancısı

Anahtar Kelimeler: Büyükgöz: Gebze Sevdamız
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV