banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
15 Aralık 2018 Cumartesi

Su sayaçlarını donmaya karşı koruyun

Çakır: Eğitimde ciddi iyileşme yaşadık

Çakır: Eğitimde ciddi iyileşme yaşadık

09 Ocak 2018 Salı 12:44
  Çakır: Eğitimde ciddi iyileşme yaşadık
AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, İzmit İlçe eski Başkanı Ali Korkmaz’ı, yeni yatırımı Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü kayıt ofisinde ziyaret etti. 

KORKMAZ'A ZİYARET
Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki çalışmalarının dışında kalan zamanının büyük bir kısmını seçim bölgesinde geçiren Çakır, BİLNET Okulları Kocaeli Kampüsü’nün İzmit Yenişehir Mahallesindeki kayıt ofisinde AK Parti İzmit eski ilçe Başkanı Ali Korkmaz’ı, ziyaret etti. 

İzmit Tepeköy Mahallesi’nde yapımı bitmek üzere olan BİLNET Okulları Kocaeli Kampüsü çalışmaları hakkında Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz’dan bilgi alan Çakır, "Eğitime yaptığı yatırımlardan dolayı öncelikle Ali Korkmaz’ı tebrik ediyorum. Bölgede eğitime katkı sağlayacak önemli projelerden birisi BİLNET Okulları.

Ülkemizin ve ümmetimizin yarınları için donanımlı gençlerin yetişmesine hizmet edecek her proje bizim için çok kıymetlidir. Açıkçası son 15 yılda ülkemizde her alanda olduğu gibi eğitim alanında da çok önemli gelişmeler yaşandı. 
Eskiden okul açıldığında kırtasiyelerin önünde kitap kuyrukları yaşanırdı. Tebeşirli, tozlu tahtaların önünde öğretmenlerimiz ders anlatırdı. Okul öncesi eğitime çok fazla önem verilmezdi. Bugün ise geldiğimiz nokta ortada. AK Hükümetler olarak daha fazlası için çalışmalarımıza devam edeceğiz.
 
İnanıyorum ki, herkes ülkesinin kalkınması için kafa yorar ve sadece daha iyiyi düşünür, hedeflerse daha kaliteli hizmetler üretilecektir” diyerek sözlerini tamamladı. 

AK Parti İzmit eski ilçe Başkanı Ali Korkmaz, ziyareti nedeniyle AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır'a teşekkür etti. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV