banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
19 Aralık 2018 Çarşamba

Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç'tan, GTÜ'ye övgü

Dilovası Belediyesi'nden Hakkari'ye hibe araç

Dilovası Belediyesi'nden Hakkari'ye hibe araç

01 Mart 2018 Perşembe 19:26
 Dilovası Belediyesi'nden Hakkari'ye hibe araç


Dilovası Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın başkanlığında gerçekleşti.

Dilovası Belediyesi Mart ayı olağan meclis toplantısı Dilovası Belediyesi toplantı salonunda gerçekleşti. Meclis'te 7 Gündem maddesinin ve 4 gündem dışı maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında açılış konuşması yapan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Türkiye tarihine kara bir leke olarak geçen 28 Şubat 1997 post modern darbenin yıldönümünü yaşadık. Bin yıl sürecek kara leke AK Parti'nin güçlü duruşuyla kısa sürede 10 yıl bile sürmedi. İnsanların yaşamlarından dolayı zorbalıklar yaşandı. 

İnşallah bundan sonra insanlar inancından dolayı mahrum edilmeyecektir. Türkiye'de demokrasi hakim olmuştur. Ayrıca önceki gün Türk siyasi tarihinin önemli mihenk taşlarından biri olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan hocamızın ölüm yıldönümüydü. Ülkemize kattığı değerler yaptığı hizmetleri kimse unutamaz. Allah ondan razı olsun. Mekanı cennet olsun inşallah" dedi.

TAAHHÜTLERİMİZİ YERİNE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Göreve geldiğimizden bu yana sürdürdüğümüz çalışmaların her geçen gün meyvesini alıyoruz. Dilovası Batı kavşağımızda yaşanan büyük eksiklikle ilgili olarak ihalesi önceki gün yapıldı ve çalışması kısa sürede başlayacak. Kapalı olimpik havuzumuzla ilgili çalışmalar sürüyor inşallah kısa sürede onunda inşaatına başlanacak. Kapalı semt pazarımızla ilgili ihale aşamasına geldik. 

Bağdat Caddesinin ikinci etabı çalışma aşamasında. Hastane bağlantı yolu ile ilgili çalışmalar hızlı bir şekilde sürüyor. 2014 seçim sürecinde halkımıza verdiğimiz taahhütleri yerine getirmek için Kocaeli Büyükşehir Belediyemizle koordineli bir şekilde çalışıyoruz. İlçemizde STK'larımız ve muhtarlarımızla sürekli istişareler yaparak eksiklerimiz ve önceliklerimizi belirliyoruz" dedi.

DİLOVASI BELEDİYESİ'NDEN HAKKÂRİ İL SPOR MÜDÜRLÜĞÜ'NE HİBE ARAÇ

Gündeme dair konuşmasının ardından 7 gündem ve 4 gündem dışı maddesi görüşüldü. Gündemde yer alan Diliskelesi Mahallesi'nde bulunan ve mülkiyeti belediyeye ait olan yerin Dilovası Engelliler Derneği'ne tahsisi gerçekleştirilirken, Dilovası belediyesi ile birçok ortak projenin hayata geçirilmesi oy birliği ile kabul edildi. 

Adnan Kahveci Parkının kiralanması talebi 5 yıllığına kiralanması oy birliği ile kabul edildi. Hakkari İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün Dilovası Belediyesi'nden hibe olarak araç talebi meclis üyelerinin oy birliği ile kabul edildi. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV