banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
22 Şubat 2019 Cuma

Saadet Partisi Gebze meclis üyesi adayları belli oldu

Hürriyet: Soylu, insanları kin ve düşmanlığa sevk ediyor

Hürriyet: Soylu, insanları kin ve düşmanlığa sevk ediyor

30 Haziran 2018 Cumartesi 16:27
Hürriyet: Soylu, insanları kin ve düşmanlığa sevk ediyor


CHP Kocaeli Milletvekili Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Valilere, şehit cenazelerinde CHP’li il başkanlarını bundan sonra protokole almayın sözlerini eleştirdi.

Hürriyet yaptığı açıklamada şunları söyledi:

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Valilere bu ülkenin kurucusu olan ‘Cumhuriyet Halk Partisi’nin İl başkanlarını bundan sonra şehit cenazelerinde protokole kabul etmeyin’ şeklindeki hadsizliği asla ve asla kabul edilemez.

İnsanları kin ve düşmanlığa sevk ederek halkı bir kez daha bölmek isteyen Süleyman Soylu denen, ancak söyledikleriyle soyadının hakkını hiç veremeyen İçişleri Bakanı, CHP ile PKK terör örgütünü bir tutarak halkımızı birbirine kışkırtmaya çalışmıştır. 

İktidara geldiklerinden beri insanları kadını erkeği, şehidi gazisi, partili partisizi olarak vatanımızın tüm kesimlerini din, dil, ırk demeden pervasızca ayrıştıran AKP, Anayasal anlamda ne kadar suç varsa hepsini işlemektedir. 

Halkımızın çözüm süreci denen ölüm sürecinde yaşanılanları hatırlaması gerekmektedir. 
Valilere ‘CHP’liler şehit cenazelerine gelmesin’ diye talimat veren AKP’nin çözüm sürecinde aynı Valilere ‘Teröristlere dokunmayın’ diye talimat verdiğini de unutmayın.  

Teröristler dağlardan inerken kör olan gözlerini, sağır olan kulaklarını unutmayın. Yollara döşenen mayınlara, dağlarda kurulan pusulara meydan verenler yüzünden yüzlerce vatan evladımızın şehit düştüğünü unutmayın. 2002 yılında bitme noktasına gelen terörün AKP döneminde nasıl yeniden güçlendiğini de.
 
AKP’nin Soylu Bakanı, senin benim şehidim demek, şehitlerimizin cenazelerine kimin katılıp kimin katılamayacağının talimatını vermek yerine, 16 yıldır teröre kurban verdiğimiz şehitlerin neden arttığının hesabını versin.  

AKP’nin yıllardır aynı yağmurda beraber ıslandığı FETÖ ile kol kola girmelerinin sonucu olarak verilen 250 şehidi unutmasınlar. 
Allah kimseyi şehitlerimizin üzerinden siyaset yapacak kadar aciz bırakmasın. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV