banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner48
25 Mayıs 2018 Cuma

Merkez Bankası'ndan yeni döviz hamlesi

Karaosmanoğlu, Kirazpınar'da site sakinlerini dinledi

Sitelerin içleri ve çevreleri daha yeşil olmalı

03 Ekim 2016 Pazartesi 13:10
Karaosmanoğlu, Kirazpınar'da site sakinlerini dinledi
Başkan Karaosmanoğlu, Gebze Kirazpınar'da yer alan Emlak Konut 1. Etap Site yönetimi ve sakinlerine konuk oldu.
 
Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Hasan Soba ve beraberindeki heyet, Gebze Kirazpınar'da yer alan Emlak Konut 1. Etap Site yönetimine konuk oldu. Site Yönetim Başkanı İbrahim Candemir ve çalışma arkadaşları tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu'na yapılan çalışmalar hakkında bilgi aktarımı da yapıldı.
 
İNSAN ODAKLI YEREL HİZMETLER
Ziyarette sitenin mevcut durumunun ve aldığı hizmetlerin son durumunu öğrenen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Ülkemizdeki artan düzenli kentleşme ve buna bağlı olarak yerel hizmetlerin insan odaklı yapılması, her geçen gün şehirlerin daha yaşanabilir olması için çalışan yerel yönetimlerin de sorumlulukların artmasına neden oluyor. Kocaeli genelinde ürettiğimiz projelerin tam merkezinde halkımız yer alıyor. Bugün bundan dolayı sizleri ziyaret ediyor, buradaki vatandaşlarımızın taleplerini de yerinde öğreniyoruz" açıklamasını yaptı.
 
SİTELERİN İÇLERİ VE ÇEVRELERİ DAHA YEŞİL OLMALI
Gebze Emlak Konut 1. Etap Site Yönetim binasındaki sunumun ardından vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, özellikle kadınlardan gelen istekleri dinledi. Yapılacak çalışmalar hakkında site sakinlerine bilgi veren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, talep edilenlerin en kısa sürede gerçekleşeceğini de ifade etti.

Başkan Karaosmanoğlu, "Sitelerin içleri ve çevresi daha yeşil olması için ağaçlandırılmalıdır. Site yönetimleri bu konuya önemle bakmalı ve gereken girişimleri de yapmalılardır" açıklamasını yaptı. 

Sitedeki incelemenin ardından, Başkan Karaosmanoğlu, eksiklerin giderilmesi ve ağaçlandırma çalışmalarının yapılması için, Site Yönetimi Başkanı İbrahim Candemir Kendirci'ye destek vereceklerini de belirtti. 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV