banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner48
16 Temmuz 2018 Pazartesi

Darıca tarihe İskoliye Mektebi, Millet Kıraathanesi oluyor

MHP'den istifalar devam ediyor

MHP'den istifalar devam ediyor

28 Eylül 2017 Perşembe 13:31
  MHP'den istifalar devam ediyor


MHP Gebze ve Çayırova’da uzun yıllar yöneticilik yapan Şakir Şükrü Erdöl MHP’den istifa ettiğini açıkladı.

Erdöl yaptığı yazılı basın açıklamasında şunları söyledi:

Geldiğimiz noktada artık ilkeleri doğrultusunda hareket etme yeteneğinin kaybettirildiğini düşündüğüm Milliyetçi Hareket Partisi’nden istifa etmiş bulunmaktayım. 

CKMP geleneğinden gelen bir ailenin üçüncü kuşak ferdiyim. Bir ömrü tükettiğim Milliyetçi Hareket Partisi’nde gerek yönetimlerde gerekse ocaklarda defalarca görev aldım. Karınca kararınca gücümüz yettiğince karşılıksız hizmet ettik. Bugüne kadar yol yürüdüğüm ve artık ayrılmak durumunda kaldığım tabandaki tüm arkadaşlarıma haklarımı helal ediyor, bundan sonraki süreçte kendilerine başarılar diliyorum.

Bizler bu saatten sonra ortak paydası, ortak kaygısı vatan olan, bayrağa, Kuran’a, ezana saygılı, cumhuriyetin temel ilkelerinden taviz vermeyen, Atatürkçü düşünce ile sıkıntısı olmayan, düne kadar hangi siyasi düşünceye sahip olursa olsun, bugün bu ortak paydada buluşabilecek olanlarla yol yürüme kararındayım.

Meral Akşener, Koray Aydın, Ümit Özdağ’ın oluşturduğu yeni yapı ile yola devam edeceğim. Artık yeni oluşum ve MHP birbirinden farklı yapılar. Bu saatten sonra herkes kendi doğrusu istikametinde çalışmalar yapıp, partisini iktidar etmenin yollarını aramalıdır.
 
Kısır çekişmeler bir kenara bırakılmalıdır. Bizim derdimiz yıllarca hizmet verdiğimiz yapıyı çökertmek değil, onun içindir ki aldığımız karara saygı duyulmalı manipülasyonlardan kaçınılmalıdır.

Bilhassa her iki yapının tepe noktasındakiler verdikleri demeçlere dikkat etmeli, özellikle sanal alemde taraflar birbirlerini yıpratmaktan kaçınmalıdır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.  

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
YÜKSEL ERCAN'I GEBZE Belediye Başkanı olarak Görmek istermisiniz.?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV