banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
27 Mayıs 2019 Pazartesi

Gebze'de yol verme kavgası cinayetle sonuçlandı

Op. Dr. Burcu Çetinkaya'dan Madde ve Alkol Bağımlılığı Rehabilitasyon Merkezi

Op. Dr. Burcu Çetinkaya'dan Madde ve Alkol Bağımlılığı Rehabilitasyon Merkezi

03 Mart 2019 Pazar 10:42
Op. Dr. Burcu Çetinkaya'dan Madde ve Alkol Bağımlılığı Rehabilitasyon Merkezi

Çağımızın en büyük sorunlarından birisi olan Madde ve Alkol Bağımlılığı Rehabilitasyon Merkezi ile tüm mağdur ailelerin ve bağımlıların bu illetten kurtulması için büyük çaba sarf edeceklerini söyleyen Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Burcu Çetinkaya, özelikle gençlerin ancak bu illetten muzdarip bütün bireylerin faydalanabileceği bir merkez planladıklarını açıkladı.

En büyük yatırımın geleceğe ve gelecek nesillere yapılan olduğunu belirten Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Burcu Çetinkaya, bu anlamda gelecek nesillerimizin karartılmasına asla göz yummayacaklarını hem birey olarak hem de bir sağlıkçı olarak asla müsaade etmeyeceğini ifade ederek, bizim için ptestij projelerden de değerli olan insana dokunan projemiz olan Madde ve Alkol Bağımlılığı Rehabilitasyon Merkezi projesini hayata geçireceklerini söyledi.

NESLİMİZİ KORUMALIYIZ

Alanında uzman hekimlerden ve danışman kadrosundan oluşacak, Sağlık Bakanlığı ve Yeşilay gibi madde ve alkol bağımlılığıyla mücadele içerisinde bulunan STK’larla entegre çalışarak öncelikli gençleri ve halkımızı bilinçlendirme, bilgilendirme çalışması yapacaklarını ifade eden Gebze Belediye Başkan Adayı Çetinkaya, "Bu illete yakalanan gençlerimiz ve halkımız içinde bir umut, kurtuluş kapısı olmayı amaçlıyoruz. Çağımızın vebası konumunda madde kullanıcıları ve alkol kullanıcıları gelmektedir. 

Bu merkezlerimizde öncelikli olarak bu alanda hizmet vereceğiz. Bunun yanında tüm zararlı alışkanlıkları bağımlılık haline getiren tüm bireylerimize hizmetlerimiz olacaktır. Amacımız halkımızın doğru ve sağlıklı çözüm yolları bulmasını sağlamak olacaktır. 

Bunun için biz Belediyeyi kazandığımız zaman ilk işimiz makam kapılarını kaldırmak olacak ikinci işimiz de gelecek nesillerimizi bu zararlı illetten kurtarmak için acilen rehabilitasyon merkezlerimizi faaliyete sokacağız" dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV