banner51

banner34

banner38

banner16

banner33

banner37

banner55
19 Ocak 2019 Cumartesi

Serap Çakır, başvurusunu yaptı

Yılmaz: Türkiye'nin tek kitle partisiyiz

Yılmaz: Türkiye'nin tek kitle partisiyiz

12 Şubat 2018 Pazartesi 10:42
   Yılmaz: Türkiye'nin tek kitle partisiyiz


CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz,  CHP'nin Türkiye’nin tek kitle partisi olduğunu belirterek, Gebze'nin sorunlarının çözümüne dönük olarak projeler geliştireceklerini söyledi. Yılmaz, CHP'nin birlik ve beraberlik içinde genelde ve yerelde iktidar olması için büyük bir çalışma içinde olacağını da ifade etti.

CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz yaptığı açıklamada şunları söyledi:

CHP kurucu iradenin oluşturduğu bu ülkede vücut bulduğu kitle partisidir. Laiklik esasına bağlı olan, hiç bir etnik ve inanç kesimlerinin etkisinde kalmaksızın ama tamamına saygılı, samimi, içten, sevgi, barış, kardeşlik duygularıyla yaklaşan birliğimizin, beraberliğimizin temsil edildiği, Türkiye Cumhuriyeti'nin varlığının sigortası ve teminatıdır.

CHP kitle partisi olmanın verdiği sorumlulukla toplumumuzun ve Gebze halkının her türlü sorunundan kendini sorumlu tutar. Bu sorumluluk duygusu içinde hareket eder. Sosyal, kültürel, siyasi ve ekonomik sorunlarla gerek toplumsal, gerekse bireysel anlamda ilgilenir ve çözüm odaklı planlamalarla, projelerle her zaman toplumun yanında yer alır.

CHP ilçe başkanı olarak hiç bir zaman kendi ikbalim, çıkarım adına siyaset yapmadım, yönetim kurulu arkadaşlarımla da aynı duygular çerçevesinde buluştuk ve tek hedefimiz iktidar olmaktır. İktidar yürüyüşümüz boyunca dürüstlükten, sevgiden, barış ve kardeşlikten asla taviz vermeyeceğiz. Tüm partili üyelerimize ve seçmenlerimize, hatta halkımıza eşit davranacağımızı buradan kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz.

BİRLİKTE AŞAMAYACAĞIMIZ ENGEL YOK

Bizden önceki ilçe başkanlarımla ve yönetim kurullarıyla her zaman uyumlu oldum. Hiç bir talebim olmaksızın destek oldum ve aldığım ya da verilen görevleri yapmaya çalıştım. Çünkü bu benim CHP kültürümden ve bilincimden kaynaklı olarak bir duruşum ve görevimdi.

Şimdi aynı hassasiyeti eşit mesafede durduğum CHP'li üyelerimizden ve seçmenlerimizden beklemekteyim. Birlikte aşamayacağımız hiç bir engel yoktur.

Artık kongreler sürecini tamamladık ve CHP kurultayını gerçekleştirdik. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu yeniden genel başkanımız olarak, kurultay delegelerimiz tarafından, genel başkan olarak görevlendirildi.
Şimdi bize düşen artık geriye dönük hiç bir tartışmaya meyil verilmeksizin, ileriye dönük plan ve programlar eşliğinde çalışmaktır.

PROJELER ÜYELERLE PAYLAŞILACAK

Hazırlamış olduğumuz plan ve projelerimizi siz değerli üyelerimizle bir araya gelerek yüzyüze geniş katılımlı bir toplantıda paylaşmak, sizlerin fikir ve düşüncelerini alarak ortak aklımızı harmanlayarak start vermek istiyoruz. Bu düşüncelerle Salı günü akşam yapacağımız yönetim kurulu toplantımızda belirleyeceğimiz, yakın bir tarihte siz değerli CHP'li üyelerimizle ve seçmen kitlemizle buluşacağız. Zaman kaybına tahammülümüz yoktur.

Şu an ilçe yönetim kurulumuz sayın milletvekillerimiz ve belediye meclis üyelerimiz ile kadın ve gençlik kollarımız, çok uyumlu, tek vücut halinde çalışmaktayız. Bu birlik ve beraberliğimizi tüm CHP’li üyelerimize ve seçmenimize yaymak, ulaşabildiğimiz en geniş tabana ulaşmak istiyoruz. Bizlere destek olacağınıza olan inancımız tamdır.

Bu zorlu dönemde partim ve delegelerimiz bize sadece bir görev vermiştir. O da yerel de ve genel de partimizi iktidara taşımak görevidir.

Yukarda dediğimiz gibi CHP toplumun tüm sorunlarından sorumlu bir partidir. Ben de ilçe başkanı olarak yönetim kurulumla beraber bu sorumluluk duygusuyla, halkımızın sorunlarıyla çözüm odaklı ilgileneceğiz.

TAPU TAHSİS VE SORUNLARI

Gerek Beylikbağı bölgemizde Hürriyet, Ademyavuz mahallerimizin tapu tahsis ve tapu sorunları giderilinceye kadar, gerekse bize göre özellikle yukarı kesimlerde 16 adet köylerimizdeki başta imar, çiftçilik, hayvancılık, ormancılık, tarımcılık ve buna bağlı olarak meracılık sorunları çözüme kavuşuncaya kadar ve Gebze merkezdeki diğer sorunların takipçisi olacağız ve kendi çözüm önerilerimizi plan ve projelerle halkımıza sunacağız.

Gebze CHP'de çok büyük bir enerji var. Biz bu enerjiyi ve oluşan sinerjiyi halkımızla buluşturmak istiyoruz. Bu anlamda siz değerli üyelerimize ihtiyacımız vardır. Artık kişisel ikbalimizi bir kenara bırakarak, toplumsal ikbal için beraber çalışmak zorundayız, zaman kaybına tahammülümüz yoktur.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ

2019 meclis ve başkanlık seçimi ile olası bir yerel erken seçimde partimizin iktidar olması elzem ve zorunluluktur. Çünkü hem ülkemizin, hem devletimizin, hem de çocuklarımızla beraber nesillerimizin geleceği tehdit altında bulunmaktadır. 

Bu önemli süreçte hiç bir beklenti içinde olmaksızın birlik, beraberlik içinde çalışmak zorundayız. Yani üyelerimizin ve seçmenlerimizin her zamankinden çok daha fazla fedakârlık yapmaları gerekmektedir. Bu duygu ve düşüncelerimizle yönetim kurulum adına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Birlikte başarılı olacağımız inancı ile büyük CHP ailesine başarılar diliyorum. 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner9
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV