banner55

GNC Makina’nın Nakamura-Tome serisi ile az zamanda çok iş

GNC Makina güvencesiyle üretim sektörüne sunulan Japon CNC makine markası “Nakamura-Tome” üreticilerin ihtiyaçlarına en üst seviyede çözüm sunuyor.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
10 Aralık 2020 Perşembe 13:23
GNC Makina’nın Nakamura-Tome serisi ile az zamanda çok iş

GNC Makina güvencesiyle üretim sektörüne sunulan Japon CNC makine markası “Nakamura-Tome” üreticilerin ihtiyaçlarına en üst seviyede çözüm sunuyor. GNC Makina liderliğinde üretim dünyasının çözüm ortağı olan “Nakamura-Tome” ile zamandan tasarruf edebilir, personel sayısını sınırlı tutabilir, mevcut makinelerinizi kullanarak verimli üretim gerçekleştirebilirsiniz.

Üretici firmaların verimliliğini en üst düzeye çıkarmayı ilke edinen GNC Makina, Japon markası “Nakamura-Tome” ile üreticilerin en iyi çözüm ortağı olduğunu gösterdi. GNC Makina güvencesi ile sektöre sunulan Nakamura-Tome, yüksek hassasiyet isteyen, çok adetli ürünlerin sorunsuz üretilmesinde iddialı bir makine.

“Nakamura-Tome”, tek makinede birden fazla operasyonu, en hassas şekilde yaparak kaliteyi en üst seviyede tutuyor. Daha az zamanda, daha az personelle, mevcut makine düzeneği ile uyumlu çalışabilen “Nakamura-Tome” kullanıcıların verimli üretim gerçekleştirmesini sağlıyor.

Sahip olduğu teknoloji sayesinde, üretimin sürecini kendi içerisinde takip eden “Nakamura-Tome” üst seviye otomasyon sistemleri ile de uyumlu.

NAKAMURA-TOME MAKİNELERLE ÜRETİCİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER

“Nakamura-Tome yapamazsa kimse yapamaz” diyen GNC Makina Genel Müdürü Emre Seçkin, üreticilere büyük kolaylık sağlayan Nakamura-Tome hakkında şunları söyledi: “Üreticiler tek bir merkezden üretim sürecini izleyebilir, hangi işin ne kadar zamanda, hangi kullanıcı emri ile hangi takımlarla yapıldığını görebilir, hatta takımların ömürlerini takip edebilirler. Operatörler, oluşacak tüm alarm durumlarını her Nakamura da standart sunulan NT Navigator ile anında görebilir, yapılan işi, yatma ve çalışma sürelerini, istedikleri periyotla (günlük, haftalık, aylık, yıllık gibi) izleyebilirler” dedi.

Üretim öncesi simülasyon yapılmasına olanak sağlayan Nakamura-Tome, herhangi bir çarpışmayı veya kullanıcı hatasını öngörebiliyor ve durma özelliğini devreye alarak alarma geçiyor. Yine de kullanıcı hatası göz önüne alındığında, Nakamura-Tome’de standart olarak sunulan Airbag özelliği ise, saniyeden daha kısa bir sürede, çarpmayı tespit ederek tareti geri çekebiliyor, gövdenin zarar görmesini engelleyerek yatırımınızı koruyor.

Üreticinin olası tüm ihtiyaçlarına yanıt vermesi amacıyla tasarlanmış olan “Nakamura-Tome” her üretici için özel olarak el yapımı üretiliyor. Dünyanın önde gelen markalarının kullandığı Nakamura-Tome, GNC Makina’nın güçlü servis ağıyla ülkemizde gücünü artırıyor.

GNC Makina’nın şu anda stoklarında bulunan AS200 modeli Nakamura-Tome'nin tek taretli, sub-spindel C ve Y-eksen işleme özelliği bulunuyor. Her Nakamura-Tome’de bulunan NT-Work özelliği, AS200 modelinde de standart olarak sunuluyor. Bu sistem, fikstür veya ekstra bir programa ihtiyaç duymadan parça boyu ve pozisyonunu belirliyor. Standart 65mm çubuk kapasitesine, yüksek torklu spindle sistemine ve 5.5 kW’lik C eksen motoruna sahip Nakamura-Tome AS200, 24 istasyona kadar indeksleyebilen taret sistemin yanı sıra 2 ayrı işleme boyu seçeneği sunuyor.

GNC CNC MAKİNA TEKNOLOJİLERİ HAKKINDA

2010 yılında İstanbul’da kurulan GNC CNC Makina Teknolojileri; İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası, Ankara, İzmir, Bursa ve Konya’da bulunan şubeleri ile sektörüne fayda, çözüm ortaklarına katma değer oluşturmak amacı ile yola çıkmıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren tüm kaynaklarını sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, yaygın servis ağı ve saha avantajı ile doğru tespit ederek en hızlı, en güvenilir şekilde cevaplamak için kullanan GNC Makina; VICTOR Taichung, NAKAMURA-TOME, AVEREX, ROMI, VISION WIDE, VONGHLER ve LICO gibi yüksek hız, nitelik ve kaliteye sahip takım tezgâhları ile şirketlerin üretim verimliliğini en üst seviyeye çıkarmıştır.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37