banner55

Kocaman, elektrikli aracı inceledi

Kocaman, Ernaz Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğ’u misafir etti.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
27 Eylül 2020 Pazar 11:23
Kocaman, elektrikli aracı inceledi

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ı ziyaret eden Sakarya Ernaz Yönetim Kurulu Başkanı Melih Ertuğ, kendi kullandığı elektrikli aracını da Kartepe Kent Meydanı’ndaki elektrikli araç şarj istasyonunda şarj etti.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın, geleceğin Türkiye’sine uzanan yolda hayata geçirdiği “Elektrikli Şarj İstasyonu” hizmet vermeye başladı. Belediye Başkanı Kocaman’ı makamında ziyaret eden Sakarya Ernaz Yönetim Kurulu Başkanı Melih Ertuğ, Renault Zoe Full Elektrikli aracını şarj etti. Ertuğ “Başkanımla sohbet ederken, aracım da dolmuş oldu. Zaman hepimiz için çok önemli” dedi.

ÖNEMLİ BİR ADIM

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ı çevre dostu araçlar için önemli bir adım atarak hizmete sunduğu şarj ünitesi için tebrik eden Melih Ertuğ “Başkanımızı kutluyorum. Haberi basında görünce çok mutlu oldum. Hem yüz yüze teşekkür etmek, hem de aracımı şarj etmek istedim. Ben çayımı içerken arabam şarj oldu. Bu istasyonların sayısının artması çevreci elektrikli araçlara olan ilgiyi de arttıracaktır” açıklamasında bulundu.

KOCAMAN ELEKTRİKLİ ARACI İNCELEDİ

Renault Zoe Full Elektrikli aracı da inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Ülkemiz her alanda değişen ve gelişen teknolojiye ayak uyduruyor. Yerli otomobilimiz TOGG’un piyasaya çıkmasını heyecanla bekliyoruz. İlgi şimdiden çok fazla. Bizde TOGG ve diğer markalar için hazırlığımızı tamamladık. Hem çevreci hem de konforlu, yerli ve milli bir aracımız olacak. Kendi segmentinde dünya markaları arasında yer alacak inşallah. Sevgili dostum Melih Ertuğ duymuş ve denemek istemiş. Çok memnun oldum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37