banner55

SEDAŞ’tan Müşteri Hizmet Merkezleri, online kanallar ve çağrı merkezi üzerinden kesintisiz hizmet

SEDAŞ, müşteri hizmetleri merkezlerinin yanı sıra dijital kanallar ve çağrı merkezi üzerinden de abonelerin ihtiyaçlarına hızlı ve kesintisiz bir şekilde yanıt vermeye devam ediyor.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
16 Eylül 2020 Çarşamba 12:19
SEDAŞ’tan Müşteri Hizmet Merkezleri, online kanallar ve çağrı merkezi üzerinden kesintisiz hizmet

SEDAŞ, müşteri hizmetleri merkezlerinin yanı sıra dijital kanallar ve çağrı merkezi üzerinden de abonelerin ihtiyaçlarına hızlı ve kesintisiz bir şekilde yanıt vermeye devam ediyor.

Koronavirüs pandemisinde günlük vaka sayıları yeniden artışa geçtiği bu dönemde pek çok hizmet, fiziki kanallar yerine online uygulamalar üzerinden yürütülüyor. Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. de Kocaeli’ndeki 8 ayrı Müşteri Hizmetleri Merkezi’ne ek olarak abonelerin talep ve ihtiyaçlarına online kanallar ve çağrı merkezi üzerinden anında ve etkili çözümler üreterek, dönüş sağlıyor.

Salgını yeniden kontrol altına almaya yönelik bir dizi önlemler tekrar konuşulmaya başlarken, her geçen gün dijital uygulamalara daha fazla rağbet gösteriliyor. Online portallar sayesinde pek çok hizmet, evden çıkmaya bile gerek kalmadan vatandaşlara sunuluyor. 20 bin kilometrekarelik alanda, 3,7 milyon nüfusa ve 1,9 milyon aboneye yönelik elektrik dağıtım hizmeti veren Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), müşteri memnuniyeti, iş güvenliği ve verimlilik odaklı hizmetlerini sürdürüyor.

Aboneler, SEDAŞ’ın Kocaeli ve ilçelerinde bulunan 8 müşteri hizmetleri merkezinde; inşaatı yeni biten binaların enerji bağlantısı için talep edilen bağlantı anlaşması, enerji müsaadesi ve proje onayı başta olmak üzere pek çok işlemi yapılabiliyor. SEDAŞ’a ait; Kocaeli merkez haricindeki müşteri hizmetleri merkezlerinin adresleri ise şu şekilde;

Kocaeli Körfez: Yeni Yalı Mahallesi, Sakız Sokak no:14/B

Kocaeli Kartepe: Dumlupınar Mahallesi, Sakıp Sabancı Caddesi, No: 52

Kocaeli Karamürsel: Hacı Ömerağa Mah. Fatih Sultan Bulvarı No:26

Kocaeli Kandıra: Akdurak Mah. Akçakoca Cad. No:5

Kocaeli Gölcük: Merkez Mah. Amiral Sağlam Cad. 42. Sok. Samur İş Merkezi No:7

Kocaeli Derince: Çenedağ Mah. Hafız Hasan Yılmaz Cad. No:81

Kocaeli Başiskele: Körfez Mahallesi, Mahmut Çavuş Cd. No:30, 41245 Başiskele/Kocaeli

DİJİTAL KANALLARDA HIZLI VE KOLAY İŞLEM İMKÂNI

SEDAŞ, aralıksız devam eden saha çalışmalarının yanı sıra online kanallar aracılığıyla da birçok hizmetini abonelerine sunuyor. Gerilim düşüklüğü şikayetleri; kaçak tutanağı, kaçak takip ve ödeme işlemleriyle bunlara ait taksitlendirmeler; elektrik şebekesi ile ilgili talepler, aydınlatma ve direklere ait talepler, sayaç okuma, arıza, kesme veya açma başvuruları gibi tüm işlemler çevrimiçi uygulamalarla hızlıca ve kolayca yapılabiliyor. 0(530) 919 19 19 numaralı SEDAŞ Whatsapp Hattı, Google Play ve App Store’dan ücretsiz indirilebilen SEDAŞ Mobil uygulaması ve www.sedas.com web sitesi ile SEDAŞ’a en kısa sürede ulaşılabiliyor.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37