banner55

Büyükakın'dan karne mesajı 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin ilk yarısının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
17 Ocak 2020 Cuma 12:03
Büyükakın'dan karne mesajı 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, okulların yarıyıl tatili dolayısıyla yayınladığı mesajında “2019-2020 eğitim-öğretim yılının bir dönemini bitirdik. Yarıyıl tatilini çok iyi değerlendirmeli, çocuklarımızla diyaloglarımızı arttırmalıyız. Karneler tek başına başarı ölçüsü değildir” dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin ilk yarısının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

Başkan Büyükakın, mesajında şunları söyledi:

Gerek çocuklarımız, gerek öğretmenlerimiz, gerekse velilerimiz yarı dönem süresince çok çalıştılar, yoruldular. Büyük bir özveriyle yetiştirilen öğrencilerimizi geleceğimizin teminatı olarak görüyor, yarınlarımızı emanet edeceğimiz nesillerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için çalışıyoruz. Evlatlarımızın derslerinde başarılı bir öğrenci olabilmeleri kadar iyi insan olabilmeleri, evrensel değerlere açık, millî ve manevi değerleri benimsemiş bireyler olarak yetişmelerini de son derece önemsiyoruz.

Çocuklarımıza karşı anlayışlı ve sabırlı olursak tümünü topluma kazandırabiliriz. Çünkü sabırlı olmak bütün kilitli kapıları açar. Bu konuda velilerimize ve öğretmenlerimize çok iş düşüyor. Bu iki haftalık arayı hem öğrencilerimiz, hem velilerimiz hem de öğretmenlerimizin çok iyi değerlendireceği kanaatindeyim. Bu zamanı bol bol kitap okuyarak geçirin. Tabi ki eğlenin, dinlenin ama her gün yarım saat de olsa kitap okuyun. Bahtınız, yolunuz açık olsun. Hepinizi tebrik ediyor, iyi tatiller diliyorum.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37