banner55

Gebze Center 10. yaş yılbaşı çekilişinde uzaktan eğitime destek veriyor

Bu sene 10. yılını geride bırakan Gebze Center AVM, yeni yaşında ziyaretçilerine birbirinden değerli hediyeler veriyor.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
19 Kasım 2020 Perşembe 14:27
Gebze Center 10. yaş yılbaşı çekilişinde uzaktan eğitime destek veriyor

Bu sene 10. yılını geride bırakan Gebze Center AVM, yeni yaşında ziyaretçilerine birbirinden değerli hediyeler veriyor. 20 Kasım 2020’de başlayacak ve 31 Ocak 2021’e kadar devam edecek Yılbaşı Çekiliş Kampanyası kapsamında 20 kişiye Lenovo Tablet, 10 kişiye HP 8BM99EA Notebook, 10 kişiye Samsung Galaxy S20 Telefon, 10 kişiye Samsung 32T5300 Televizyon hediye edecek. 11 Şubat 2021’de yapılacak çekiliş ile “Gebze Center AVM Yılbaşı Çekiliş Kampanyası” talihlileri belli olacak ve uzaktan eğitimi de destekleyen ürünlerin öncelikte olduğu hediyeler sahiplerini bulacak.

Gebze’nin renkli yaşam merkezi Gebze Center AVM’de 10. yaşına özel hediye yağmuru başlıyor. Gebze Center AVM, yeni yılını, uzaktan eğitimi de destekleyecek harika hediyeler ile taçlandırmak isteyenleri sürprizi bol alışverişe bekliyor.

Uyguladığı hijyen kuralları ile güvenli ve keyifli alışveriş deneyimi sunan Gebze Center AVM, 10. Yaşını çok özel hediyelerle kutluyor. TSE uzmanlarınca yapılan denetimlerin ardından, COVID-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı’nın şartlarını sağlayarak güvenli hizmet belgesi almaya hak kazanan Gebze Center AVM’nin Yılbaşı Çekilişi Kampanyası, 20 Kasım 2020’de başlayacak ve 31 Ocak 2021’e kadar devam edecek.

Yerli ve yabancı marka karmasını her geçen gün artırarak farklı ihtiyaçlara cevap veren Gebze Center AVM’den 20 Kasım 2020 - 31 Ocak 2021 tarihleri arasında aynı gün içinde 200 TL tutarında alışveriş yapan herkes, çekilişe katılabiliyor. Kampanya hazırlıklarını tamamlayan alışveriş merkezi; yeni yılı hediyelerle karşılamak isteyen herkesi alışverişe davet ediyor.

Çekilişle 20 kişiye Lenovo Tablet, 10 kişiye HP 8BM99EA Notebook, 10 kişiye Samsung Galaxy S20 Telefon, 10 kişiye Samsung 32T5300 Televizyon gibi uzaktan eğitimi de destekleyen ürünlerin hediye verileceği ‘Gebze Center AVM Yılbaşı Çekilişi Kampanyası’nın çekilişi 11 Şubat 2021’de yapılacak. Çekiliş sonucu hediye kazananlar 17 Şubat 2021 tarihli Hürriyet Gazetesi üzerinden duyurulacak.

Pandemi tedbirleri kapsamında aldığı kararla kampanya ile ilgili birçok detayı dijital platforma taşıyan Gebze Center AVM, çekiliş kampanyası başvurularını bu amaçla hazırlanan www.gebzecenterkampanya.com micro site üzerinden alacak. Ziyaretçiler site üzerinden başvurularını tamamladıktan sonra çekiliş kuponlarını AVM’de kurulacak kayıt masasından alabilecekler.

Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) hakkında ayrıntılı bilgiye www.fibacpm.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. FİBA CPM yönetiminde faaliyetlerini sürdüren Gebze Center AVM hakkında ayrıntılı bilgi için www.gebzecenter.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

FİBA Commercial Property Management hakkında

FİBA CP çatısı altında faaliyet gösteren AVM kiralama ve yönetim şirketi FİBA Commercial Property Management (FİBA CPM) 2018 yılında kuruldu. Sektörü takip ederek kiracı, müşteri ve yatırımcı taleplerini en verimli koşullarda bir araya getirmeyi amaçlayan FİBA CPM, alışveriş merkezlerinde ileri standartları oluşturarak kiracılar için ideal ortamı sunarken, kurumların ciro artışına da katkıda bulunmak amacıyla faaliyet gösteriyor. FİBA CPM hali hazırda Gebze AVM ve FİBA CP sahipliğinde olan Çin - StarMall, Romanya - Plaza Romania ve Bucuresti Mall, Moldova - Shopping Malldova, Türkiye’de ise İnegöl AVM, M1 Konya AVM, M1 Adana AVM ve M1 Gaziantep AVM projelerinin yönetimini üstleniyor. www.fibacpm.com.tr

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37