banner55

İmzalar üniversite, sanayi işbirliği için atıldı

İmzalar üniversite, sanayi işbirliği için atıldı

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
16 Ocak 2019 Çarşamba 09:53
 İmzalar üniversite, sanayi işbirliği için atıldı
Üniversite sanayi işbirliği kapsamında GTÜ ve BİLMED sözleşme imzaladı. Sözleşme ile bilişim projeleri, öğrenci stajları ve istihdam  konularında  işbirliği için gerekli düzenlemeler gerçekleştirildi.  

Gebze Teknik Üniversitesi'nde üniversite-sanayi iş birliği çerçevesindeki faaliyetlerin ve projelerin yürütülmesi kapsamında Bilmed Bilgisayar ve Yazılım A.Ş.  ile sözleşme imzalandı. 

GTÜ Rektörlüğü Senato Salonu’nda yapılan imza töreninde GTÜ adına Rektör Prof. Dr Muhammed Hasan Aslan ve Bilmed Bilgisayar ve Yazılım A.Ş yetkilileri sözleşmeyi imzaladı. 

Sözleşme ile GTÜ lisans ve lisansüstü öğrencilerinin tezleri ve ödevleri için şirketin ARGE konuları ve projeleri kullanılabilecek, ortaya çıkacak projelerde bilgi, deneyim ve kaynaklar ortak kullanımda olacak, Kalkınma Ajansı, KOSGEB, AB Projeleri, NATO vb. projelere birlikte katılabilinecek, şirket uzmanları veya akademisyenler karşılıklı seminer, eğitimler ve bilgi aktarımı sağlayabilecekler ve öğrencilerine staj ve iş imkânı olanakları tanıması konusunda ortak hareket edilmesi sağlanmış olacak.   

Son Güncelleme: 16.01.2019 09:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37