banner55

Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz bayrak töreninde

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Beylikbağı İlkokulu ve Ortaokulu’nun bayrak törenine katıldı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
17 Şubat 2020 Pazartesi 19:26
Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz bayrak töreninde

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Beylikbağı İlkokulu ve Ortaokulu’nun bayrak törenine katıldı. Törende İlçe Milli eğitim Müdürü Şener Doğanda hazır bulundu. Törende kısa bir selamlama konuşması yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar diledi.

 

GÜZEL HAYALLER KURUN

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz yaptığı konuşmada, “Güzel hayaller kurun ve o hayallerinizin peşinden koşun. Mutlu bireyler mutlu aileyi mutlu aileler de mutlu toplumları oluşturur. Bu sebeple mutlu olabilmek ve hayallerimizi gerçekleştirebilmek için çok çalışmalıyız. Sizler bu ülkenin bizlerin geleceğisiniz” dedi.

ÇOK ÇALIŞMANIZ GEREKLİ

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler yaptığı konuşmasında, "Gelişen dünyada kendimizi geliştirmez isek dünyanın gerisinde kalırız. Teknolojiyi yakından takip edip gerisinde kalmamalıyız. 30 yıl önce bu günkü teknolojiye kimse inanmazdı. Baş döndürücü bir hızda gelişiyor. Bundan sonra daha da hızlı gelişecek. Sizlerin de bu çağın gerisinde kalmamanız için çok çalışmanız gerekli" ifadelerini kullandı.


 
SINIFLARI ZİYARET ETTİLER

Bayrak törenin ardından Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere derslerinde başarılar dileyen Kaymakam Güler ve Başkan Büyükgöz öğretmenlerle de bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37