banner55

Hukuk öğrencileri kitapçık dağıttı

Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerinden oluşan Kocaeli Ombudsman Kulübü 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınların sahip oldukları haklar konusunda farkındalık yaratmak adına önemli bir etkinliğe imza attı.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
09 Mart 2020 Pazartesi 22:20
Hukuk öğrencileri kitapçık dağıttı

Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerinden oluşan Kocaeli Ombudsman Kulübü, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde kadınların sahip oldukları haklar konusunda farkındalık yaratmak adına önemli bir etkinliğe imza attı.  
Öğrencilerin tamamen kendi ürettikleri içeriklerden oluşan ve İzmit Belediyesi'nin katkılarıyla oluşturulan kadınların sahip oldukları haklar konusunda bilgilendirici nitelikte kitapçıklar İzmit’te yine öğrenciler tarafından vatandaşlara dağıtıldı. Bu önemli etkinliğe imza atan öğrencilere İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural destek verdi.

ÖZMURAL: BELEDİYEMİZİN KAPISI
GENÇLERİMİZE HER ZAMAN AÇIK

Öğrencilerle stantta bir araya gelen İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, “Bizim gençlere ihtiyacımız var. Gençlerimize belediyemizin kapısı her zaman açık” dedi. Kocaeli Ombudsman Kulübü Başkanı Mert Metin Salcan ise İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e ve Başkan Yardımcısı Ünal Özmural’a desteklerinden dolayı teşekkür ederken, “İzmit Belediyesine rahatlıkla ulaşabilmemiz, yetkililerin bizimle ilgilenip bizlere yardımcı olmaları, büyük mutluluk verdi” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37