banner55

İzmit Belediyesi'nden küçük esnafa destek

Koronavirüs nedeniyle yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara Bakkallar Odası’nın koordinasyonunca belirlenen küçük esnaftan alacağı gıda kolilerini dağıtacak olan İzmit Belediyesi, böylece hem küçük esnafa hem de yardıma ihtiyacı olanlara can suyu olacak.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
05 Nisan 2020 Pazar 20:48
İzmit Belediyesi'nden küçük esnafa destek

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Koronavirüs'ün Türkiye'yi etkilediği ilk günden bu yana çalışmalarını sürdürürken, virüsün etkisini en aza indirmek için İzmitlilere her anlamda destek olmaya devam ediyor. Başkan Hürriyet şimdi de başlattığı yardım platformuyla hem virüs sebebiyle işleri istediği gibi gitmeyen küçük esnafa hem de yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara aynı anda destek olacak. 

HEM KÜÇÜK ESNAFIMIZA HEM DE VATANDAŞIMIZA DESTEK OLACAĞIZ

Konuyla ilgili olarak Kocaeli Bakkallar Odası Başkanı Bayram Kütük ile görüşen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, "Koronavirüs nedeniyle pek çok vatandaşımız ve esnafımız mağdur oldu. Vatandaşlarımız evden çıkamayınca, dükkan açmak zorunda olan esnaflarımız ise ekonomik sıkıntı yaşadı. Biz de kurduğumuz İzmit Belediyesi Yardım Platformu ile hem küçük esnafımıza hem de vatandaşlarımıza dokunmak istedik. Hazırladığımız destek kolilerini İzmit'te bulunan bakkal esnafımızdan sağlayacağız. Böylece kent esnafını da, yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımızı desteklemiş olacağız. Bu konuda Bakkallar Odası Başkanı Bayram Kütük ile görüştük ve alt yapımızı hazırladık" açıklamasında bulundu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37