banner55

İzmit Belediyesi'ne girişlerde vücut ateşi kontrollü

Koronavirüs salgını ile mücadele çalışmalarını tüm ekipleri ile birlikte kentin dört bir yanında sürdüren İzmit Belediyesi, işlemleri için belediye binasına gelen vatandaşlara yönelik toplum sağlığını koruyucu önlemler de alıyor.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
30 Mart 2020 Pazartesi 18:19
İzmit Belediyesi'ne girişlerde vücut ateşi kontrollü

Koronavirüs salgını ile mücadele çalışmalarını tüm ekipleri ile birlikte kentin dört bir yanında sürdüren İzmit Belediyesi, işlemleri için belediye binasına gelen vatandaşlara yönelik toplum sağlığını koruyucu önlemler de alıyor. Belediye hizmet binasına giriş yapan ziyaretçilerin ateşi ölçülürken, dezenfektan kullanmaları sağlanıyor 

Koronavirüse karşı amansız bir mücadele içerisinde olan İzmit Belediyesi, işlemleri için belediye binasına gelmek isteyen vatandaşları öncelikle yapılabilecekse, izmit.bel.tr adresinden online hizmetlere yönlendiriyor. Buna karşın işlemlerini belediye binasında halletmek zorunda kalan İzmitliler için de bir dizi sağlık önlemi alındı. 

VÜCUT SICAKLIKLARI ÖLÇÜLÜYOR

Belediye hizmet binası girişinde temassız şekilde ölçüm yapabilen cihaz ile taramadan geçirilen vatandaşların vücut sıcaklıkları hemen belirleniyor. Vücut sıcaklıkları normal seviyede olanlar için ellerine dezenfektan işlemi uygulanırken vücut sıcaklığı yüksek çıkanlar için ise en yakın sağlık kuruluşuna başvuruda bulunmaları konusunda uyarılar yapılıyor. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37