banner55

Kocaeli Kent Konseyi, İYİ Parti'yi ziyaret etti

Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyeleri, geçen hafta başladığı siyasi parti il başkanlıklarına ziyaretlerini sürdürüyor.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
10 Mart 2020 Salı 11:18
Kocaeli Kent Konseyi, İYİ Parti'yi ziyaret etti

Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyeleri, geçen hafta başladığı siyasi parti il başkanlıklarına ziyaretlerini sürdürüyor. Yönetim, İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız ile görüşmek üzere bu kez İyi Parti İl Başkanlık binasına gitti. 

Başkan Yıldız ve il yönetiminden üyelerin karşıladığı Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm’e, Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu üyelerinden Selçuk Çakır, Yusuf Erenkaya, Nesrin Atar, Halil Atay ve Mustafa Akdoğan eşlik etti. 

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’a, Kocaeli Kent Konseyi çalışma ve faaliyetlerini anlatan Gültekin Görüm, siyasi parti il başkanlıklarının Kocaeli Kent Konseyi’nin genel kurul üyeleri olduğunu hatırlattı. Nazik ev sahipliklerinden dolayı Şanbaz’a teşekkür eden Görüm, Şanbaz’dan İYİ Parti çalışmaları konusunda bilgi aldı. 

İl Başkanı Şanbaz Yıldız, ziyaretleri sebebiyle Kocaeli Kent Konseyi yönetimine teşekkür ederek, Kocaeli’yi çok önemsediklerini ve Kocaeli’nin gelişmesi, kentlilik bilincinin yerleşmesi için gayret ettiklerini belirtti. Ülke gündemi üzerine değerlendirmelerin yapıldığı ziyaret, iyi dilek ve temennilerle sona erdi. 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37