banner55

Başkan Bıyık, 1 Mayıs'ta işçileri unutmadı

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini ziyaret ederek işçilerin bayramını tebrik etti.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
02 Mayıs 2020 Cumartesi 14:03
Başkan Bıyık, 1 Mayıs'ta işçileri unutmadı

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde belediye işçilerini unutmadı. Temizlik İşleri Müdürlüğü personelini ziyaret eden Başkan Muzaffer Bıyık, işçilerin bayramını tebrik etti.

KORONAVİRÜSE KARŞI FEDAKARCA ÇALIŞIYORLAR

Özellikle koronavirüs salgınını önleme çalışmaları kapsamında personelin fedakarca çalıştığını ifade eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “1 Mayıs, emek ve alın terinin günüdür. Başta belediyemizde çalışan değerli personelimiz olmak üzere tüm işçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de olumsuz etkileyen koronavirüs salgınına karşı özveriyle çalışan işçilerimizin mücadelesi çok değerli.

Koronavirüs salgınına karşı sağlık emekçileri büyük mücadele verirken belediye olarak bizler de sizlerin fedakarca gece gündüz canla başla çalışmanızla mücadele ediyoruz. Sizlerin özverisi ve fedakarlığınız çok değerli. Bu zor günleri hep birlikte el birliği ile atlatacağız. Her zaman sizlerin yanınızda olacağız” diye konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37