banner55

Başkan Büyükakın, Dilovası'nda muhtarlarla buluştu

Başkan Büyükakın,  Dilovası ilçesinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
03 Ocak 2020 Cuma 12:01
Başkan Büyükakın, Dilovası'nda muhtarlarla buluştu

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Dilovası ilçesinde görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. 

Kocaeli’deki muhtarlarla buluşan ve mahallelerin ihtiyaçlarına dönük taleplerin iletildiği toplantılara çok önem verdiklerini söyleyen Başkan Büyükakın, “31 Mart seçimleri döneminde de söylemiştik. Muhtarlarımızla bir araya geleceğiz. Belediyedeki çalışma arkadaşlarımız bulunacak, mahallelerimizin meselelerini birlikte değerlendireceğiz demiştik. İşte bugün bunu Dilovası’ndaki muhtarlarımızla gerçekleştiriyoruz. Sizlerden yapılması gereken konular üzerine değerlendirmeler alırken sahada yine birlikte öncelik sırasına göre karar vereceğiz. Hizmetlerimizi hayata geçirme sürecinde muhtarlarımızın da fikirlerini almayı sürdüreceğiz” dedi. 

ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ

Dilovası muhtarlarıyla olan toplantıda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Gökmen Mengüç, Mustafa Altay ve Hasan Aydınlık’ın yanı sıra Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan hazır bulundu. Birliktelikte muhtarları tek tek dinleyen Başkan Büyükakın, “Muhtarlarımızla olan birlikteliklerimizin halkımıza hizmet etmede çok önemli olduğuna inanıyorum. Mahallelerimizden gelen taleplere cevap vermek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz” ifadelerini de sarf etti. 

BİRLİKTE ORTAYA KOYACAĞIMIZ ÇOK ESER VAR
 
Oldukça verimli geçen toplantıda Dilovası ilçesi muhtarları Büyükşehir Belediyesi’nin ortaya koyduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, "Muhtarlarımızla güçlü bağ kurduklarını" dile getiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, "Bizlerin mahallerimizdeki gözü, kulağı, eli, kolu olan muhtarlarımızla birlikte ortaya koyacağımız çok eser var" şeklinde konuştu. 

Birliktelik daha sonra yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Son Güncelleme: 03.01.2020 12:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37