banner55

Başkan Büyükgöz, Kamyoncular Garajı'nı denetledi

Başkan Büyükgöz, Kamyoncular Garajı'nı denetledi

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
03 Ekim 2019 Perşembe 11:29
Başkan Büyükgöz, Kamyoncular Garajı'nı denetledi

 

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Gebze Kamyoncular Garajı’nda yapılan çalışmaları yerinde denetledi, çalışmalar hakkında görevlilerden bilgi aldı. 

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz Gebze Kamyoncular Garajı’nda yapılan çalışmaları yerinde denetledi, çalışmalar hakkında görevlilerden bilgi aldı. Kamyoncular garajında park alanına yapılan yeni çıkış kapısını inceleyen Başkan Büyükgöz, “Bugün burada Kamyon garajımızın son halini yapılan çalışmaları incelemek üzere gelmiş bulunuyoruz. 

BİRİNCİ SINIF 
HİZMET SUNULACAK

Biz daha öncede hem esnafımıza hem Gebze kamuoyuna verdiğimiz söz gereği burayı yaşanabilir bir hale getireceğiz. Verimliliğini arttırıp fiziki şartlarını iyileştirerek hem içerde hizmet sunan esnaflarımızın gönlünü hoş etmek hem de Gebze’mize birinci sınıf hizmet sunan bir tesis haline getirecek, çevresiyle beraber uyumlu trafik sorunlarını çözen keşmekeşi ortadan kaldıran bir çalışmamız olacak. Bu anlamda da yerinde yapılan çalışmaları gözlemledik. Kamyoncular Garajımızdaki çalışmalarımız devam edecek Gebze’mize halkımıza hayırlı uğurlu olsun inşallah” ifadelerini kullandı. 

Başkan Büyükgöz’e incelemeleri sırasında Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, Selamet Güner ve ilgili birim müdürleri eşlik etti. 


Son Güncelleme: 03.10.2019 11:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37