banner55

Başkan Büyükgöz’den Gebzeli Gazilere ziyaretler

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’den Gaziler Günü’nde anlamlı ziyaretler.

Yavuz ERCAN
Yavuz ERCAN
20 Eylül 2022 Salı 12:07
Başkan Büyükgöz’den Gebzeli Gazilere ziyaretler

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’den Gaziler Günü’nde anlamlı ziyaretler.

Başkan Büyükgöz’den Gaziler Günü’nde anlamlı ziyaretler. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, 19 Eylül Gaziler Günü’nde ilçede yaşayan gazileri evlerinde ziyaret etti.

Gebze Kent Meydanında düzenlenen çelenk sunma programının ardından gazileri evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Kore Gazisi Hasan Yelkovan’ın evine konuk oldu. Yelkovan’ın Gaziler Günü’nü tebrik eden Başkan Büyükgöz, daha sonra Kıbrıs Gazisi Hasan Yavaş’a konuk oldu. Yavaş ve ailesiyle de sohbet eden Başkan Büyügöz Gaziler Günü’nü tebrik etti.

Adem Yüce’yi de evinde ziyaret ederek Gaziler Günü’nü tebrik eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, “Gazilik ve şehitlik milletimizin her ferdinin şeref ve gururla taşımak istediği iki yüce değerdir. Gazilerimiz ve şehitlerimiz sayesinde bizler bu topraklarda huzur ve güven içerisinde yaşayabiliyoruz. Bu kutsal ve şerefli unvanı taşıyan gazilerimize gereken ilgiyi ve saygıyı her zaman göstereceğiz.

Gazilerimizin ve şehit yakınlarının her zaman yanlarında ve destekçisi olduğumuzu bir kez daha yineliyor, vatanı ve sahip olduğu kutsal değerler için canı pahasına savaşan tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve şükranla anıyorum” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner51

banner34

banner38

banner57

banner33

banner37